Skip to content

Skupina TotalEnergies nabízí maziva, které vám pomohou zvýšit výkon... Naše řada výrobků ELF MOTO pro motocykly, skútry a čtyřkolky efektivně zvyšuje výkon, poskytuje ochranu a prodlužuje životnost motorů. Složení všech nových výrobků ELF MOTO odpovídá standardům JASO MA2 2011.

Nová řada obsahuje 100% syntetické oleje vyrobené:

  • minerální rafinací,
  • minerální rafinací s následnou chemickou úpravou,

S komplexní řadou výrobků ELF MOTO pokrýváme:

  • běžné, náročné nebo intenzivní provozní podmínky
  • krátké jízdy i dlouhé cesty
  • běžný nebo sportovní styl jízdy
  • ​profesionální závodní použití

Důkazem je výkon

Není náhoda, že tolik výrobců motocyklů volí značku ELF, aby posílili své stroje již při prvním plnění. Ve vášnivém motorkářském prostředí bývají zákazníci věrni značkám, které se jim vysokým výkonem osvědčily. Přesně to vám značka ELF přináší. Naše výrobky jsou odvozeny přímo ze závodního prostředí a připraveny pro mistry.

Kvalita a bezpečnost: lidé, motocykly a životní prostředí

Kvalita je základem našeho podnikání. Naše maziva odpovídají mezinárodním výkonovým standardům a normám, a to ISO, API, JASO.

Partner pro vaši dílnu

Jak vidíte, naše nabídka výrobků pro motocykly je opravdu široká. Nabízíme vám ty nejlepší výrobky, ať už poskytujete služby pro motocykly jednoho výrobce nebo všech.

ŘADA VÝROBKŮ ELF MOTO PRO MOTOCYKLY

2T (DVOUTAKT)

MOTO 2 TECH

Stoprocentně syntetické moderní mazivo nové generace. Jeho revoluční složení umožňuje zvýšit výkon motoru v nejextrémnějších podmínkách a poskytuje všem součástem motoru vašeho motocyklu optimální čistotu díky komplexu čisticích aditiv.

100% SYNTETICKÝ OLEJ 

API TC, JASO FD, ISO -L-EGD

 

MOTO 2 SELF MIX

Minerální olej vyvinutý pro dvoutaktní motory. Zaručuje snazší studené starty a poskytuje komplexní ochranu vašemu motoru.

MINERÁLNÍ OLEJ

API TC, JASO FB, ISO -L-EGB

 

SCOOTER 2 STREET

Syntetický olej nové generace s dynamickým profilem a vylepšeným složením snižujícím množství škodlivin ve výfukových plynech.

SYNTETICKÁ TECHNOLOGIE

API TC, JASO FD, ISO-L-EGD

 

SCOOTER 2 STREET MAX

Špičkový olej vyvinutý pro náročné uživatele hledající ideální užitné vlastnosti a vysokou míru ochrany motoru.

100% SYNTETICKÝ OLEJ 

API TC, JASO FD, ISO-L-EGD

 

MOTO 2 OFF ROAD

Olej nové generace na syntetické bázi ve složení navrženém pro zajištění lepší ochrany motoru a snížení škodlivých emisí. Vysoká míra tepelné stability spolu s optimalizovanou viskozitou zaručují perfektní hydrodynamické mazání a snadné využití celého výkonu motoru.

SYNTETICKÁ TECHNOLOGIE

API TC, JASO FD, ISO -L-EGD

 

MOTO 2 RACE

Syntetický olej, který funguje jako vynikající ochrana pro všechny pohyblivé části dvoutaktních sportovních motocyklů s vysokým výkonem. Jde o špičkový výrobek odvozený od závodních produktů s velmi vysokým výkonem a speciálním složením pro snížení tření, čistotu pístu a zvýšení ochrany motoru provozovaného v extrémních podmínkách. Olej není předředěn pro použití do přiměsovacích čerpadel. Doporučuje se jeho mísení s benzinem mimo nádrž motocyklu v poměru podle předpisu výrobce motoru.

100% SYNTETICKÝ OLEJ 

na bázi 100% esteru

 

SCOOTER 2 SELF MIX

velmi kvalitní minerální olej nabízející ochranu proti usazování nečistot a snížení množství škodlivin ve výfukových plynech.

MINERÁLNÍ OLEJ

API TC, JASO FB, ISO-L-EGB

4T (ČTYŘTAKT)

MOTO 4 TECH 10W-50

Syntetický olej nové generace zaručující vysokou odolnost, výkon a zvýšení výkonu motoru. Zajišťuje optimální čistotu všech částí motoru a umožňuje snadné a plynulé řazení rychlostí.

100% SYNTETICKÝ OLEJ

API SL, JASO MA2

 

MOTO 4 ROAD 10W-40

Vybaven protiskluzovou technologií spojky a poskytuje výborné mazací schopnosti. Zažijete pohodlnější jízdu díky lepší akceleraci a viditelně nižší kouřivosti při startu.

VYLEPŠENÁ SYNTETICKÁ

TECHNOLOGIE

API SJ, JASO MA2

 

MOTO 4 ROAD 15W-50

Obsahuje protiskluzovou technologii spojky a poskytuje výborné mazací schopnosti. Poskytuje vyšší odolnost motoru při horších klimatických podmínkách. Zažijete pohodlnější jízdu díky lepší akceleraci a viditelně nižší kouřivosti při startu.

VYLEPŠENÁ SYNTETICKÁ

TECHNOLOGIE

API SJ, JASO MA2

 

MOTO 4 RACE 10W-60

Je motorový olej uzpůsobený pro nejnáročnější podmínky. Je odvozen z produktů určených pro profesionální závodní použití. Viskozitní rozsah zvyšuje odolnost olejového filmu i při extrémně proměnlivých provozních podmínkách.Používání garantuje trvalou čistotu motoru, spolehlivou činnost mokré spojky a nízké opotřebení převodového agregátu. Nutno dodržovat výměnné intervaly a minimální hodnoty viskozity doporučené výrobcem. Složení oleje je vhodné i pro bezolovnatá paliva a motory s katalyzátorem.

100% SYNTETICKÝ OLEJ 

API SL • JASO MA2

 

SCOOTER 4 MAXI CITY 5W-40

Olej formulovaný pro nejmodernější motory se sníženou spotřebou oleje a prodlouženým intervalem výměny. Snadnější studené starty, vysoká tepelná fl exibilita a odolnost. Odpovídá posledním emisním limitům a nejnovějším technologiím.

SYNTETICKÝ OLEJ

API SL

 

MOTO 4 MAXI TECH 10W-30

Představuje novou generaci motocyklových olejů s mimořádnými vlastnostmi: Až 5% úspora paliva (ve srovnání s běžným olejem 10W40), ohleduplnost k životnímu prostředí, redukce emise (CO2 + ostatní), maximální ochrana proti opotřebení a tvorbě usazenin, perfektní a stabilní kontrola tření uvnitř mokré spojky, dlouhodobá životnost oleje bez ohledu na provozní podmínky.

SYNTETICKÁ TECHNOLOGIE

API SJ, JASO MA

 

MOTO 4 TWIN TECH 20W-60

Olej ze zcela nové generace vysoce výkonných high-tech olejů speciálně vyvinutých pro použití ve V-twin motorech, kde poskytují mimořádnou výkonnost a zlepšují ochranu motoru. Zajišťuje optimální čistotu všech součástí motoru a plynulé řazení převodových stupňů.

SYNTETICKÁ TECHNOLOGIE

API SL, JASO MA2

 

MOTO 4 CRUISE 20W-50

Minerální olej vyvinutý pro čtyřtaktní motory, zajišťuje komplexní ochranu motoru.

MINERÁLNÍ OLEJ

API SH, JASO MA2

 

SCOOTER 4 CITY 10W-40

Prvotřídní olej, jehož složení zaručuje vysokou míru ochrany proti opotřebení a tím ochranu motoru a uživatelský komfort.

SYNTETICKÁ TECHNOLOGIE

API SJ

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.