Skip to content

Maziva s nízkými emisemi

Produkty Low SAPS od TOTAL Lubrifiants vycházejí vstříc potřebám nejmodernějších motorů tím, že umožňují jejich systémům následné úpravy výfukových plynů pracovat na plný výkon.

Low Saps

 

Naše maziva s nízkými emisemi, nazývaná též „Low SAPS“, obsahují nízké množství sulfátového popela, fosforu a síry (Sulphated Ash, Phosphorus and Sulphur – SAPS). Látky SAPS obsažené v tradičních mazivech mohou mít škodlivý vliv na systémy post-treatment (následná úprava výfukových plynů), které odstraňují znečišťující emise. Filtry pevných částic (DPF) jsou obzvláště citlivé na látky SAPS. Technologie Low SAPS od TOTAL Lubrifiants omezuje vaše působení na životní prostředí tím, že optimalizuje výkon těchto čistících systémů. Naše maziva Low SAPS jsou součástí programu TOTAL EcoSolutions.

Filtry pevných částic (DPF)

V posledních letech se v automobilovém průmyslu v sekci výzkumu a vývoje věnuje nebývale velká pozornost systémům pro následnou úpravu výfukových plynů. V souvislosti s tím uvedli výrobci automobilů na trh filtry pevných částic. Tyto filtry, které jsou navržené pro dieselové motory, pohlcují nahromaděné částice a způsobí vstřik nafty, který nakonec nežádoucí částice spálí. To pro maziva představuje novou výzvu a TotalEnergies jí úspěšně čelí. Navrhli jsme oleje, které jsou přizpůsobené novým fyzikálním a chemickým podmínkám systémů následné úpravy výfukových plynů, jako jsou filtry pevných částic.

Výhody

  • Optimální výkon systémů následné úpravu výfukových plynů.
  • Nižší náklady na autoservis pro uživatele.
  • Vhodné pro všechny typy použití, včetně nejnáročnějších.
  • Nová generace maziv pro veškeré benzínové a naftové motory.

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na https://www.totalenergies.cz/zasady-spravy-osobnich-udaju-cookies.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.