Skip to content

Skupina Skupina TotalEnergies má v Evropě tři výzkumná centra zabývající se vývojem a zkoušením nových druhů asfaltů. Největší je centrální laboratoř CReS (Lyon, Francie) a dále vývojová střediska Preston (Velká Británie) a Brunsbüttel (Německo). Mají bohaté zkušenosti s vývojem pojiv pro různé evropské trhy. Vybavení moderními zařízeními umožňuje našim technologům pracovat na inovativních řešeních, která jsou odpovědí na stále se zvyšující nároky na vlastnosti asfaltu na českém a evropském trhu.

Vývoj nového druhu asfaltu
Vzorek vývoje nového asfaltu v petriho misce
Broušení vzorku asfaltu

Vývoj je na základě pravidelných setkání s představiteli technologických center v Lyonu, Prestonu a Brunsbüttelu centrálně koordinován z Paříže. Zde jsou sdíleny nové technické poznatky a zkušenosti, aby bylo v rámci trvale udržitelného vývoje možné kontinuálně pracovat na vývoji pokročilých produktů.

Vývojová a výzkumná střediska asfaltu pro TotalEnergies

Neustálý vývoj pokládáme za alfu a omegu udržitelnosti a trvanlivosti všech našich produktů. S majoritními akcionáři a nezávislými výzkumnými orgány se účastníme projektů za účelem rozšíření povědomí odborné i laické veřejnosti o důležitosti těchto faktorů. Komunikace se zákazníky a technická podpora jsou základem udržení kultury neustálého vývoje. 

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.