Skip to content

Řada výrobků, která vznikla a vzniká v rámci programu Ecosolutions by TotalEnergies, je navržená tak, aby pomohla našim zákazníkům soustavně zlepšovat energetickou efektivitu a snižovala dopady výroby na životní prostředí.

Prodloužení životního cyklu výrobku může značně vylepšit jeho udržitelnost a zmírnit daň, kterou si vyžádá na životním prostředí. Pokud dojde k zásahu do vozovky ve vhodný moment, může výrobek určený k prodloužení života úpravy nebo jejímu oživení značně prodloužit celkovou životnost vozovky.

Skupina TotalEnergies je zcela oddaná neustálému výzkumu nových produktů s delší životností. Jedním z výsledků tohoto snažení je také pojivo ECO2. Asfalt navržený speciálně pro teplé asfaltové směsi, umožňující snížení teploty při výrobě a pokládce asfaltových směsí v závislosti na použitém pojivu až o 40 °C (ve srovnání s horkými asfaltovými směsmi).

Silnice a dálnice jsou nejzákladnějším a nejfrekventovanějším stavebním kamenem nákladní a osobní dopravy a mají významnou roli v integraci ekonomických aktivit do běžného místního života. Na asfalty a asfaltové směsi, které jsou při stavbě vozovek používány, je často nahlíženo jako na primitivní materiály. Opak je pravdou, asfalty přinášejí inovativní řešení globálních problémů společnosti, jako jsou např. bezpečnost v silniční dopravě, integrace dopravních cest do městských a venkovských krajin a snižování dopadu budování vozovek na životní prostředí pomocí rostoucího užívání recyklovatelných materiálů.

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.