Skip to content

Analýza oleje ANAC INDUS

Olej je ukazatelem technického stavu vašich strojů. Kvalita a přesnost analýz ANAC INDUS přináší hmatatelné výhody v podobě zvýšení produktivity a snížení nákladů na údržbu a mazání zařízení:

  • Sledování mechanického stavu stroje a okamžitého stavu oleje bez nutnosti odstávky nebo rozebrání stroje.
  • Odhalení anomálií: předčasné opotřebení součástek stroje, znečištění oleje vodou, prachem apod.
  • Nižší spotřeba maziva díky prodloužení intervalu jeho výměny.

Kompletní nabídka pro všechny průmyslové aplikace:

  • ANAC INDUS - analýzy průmyslových olejů,
  • ANAC COOLANT - analýzy chladicích kapalin,
  • ANAC GAS - analýzy olejů průmyslových plynových motorů,
  • ANAC EXPERT - analýzy olejů použitých v převodovkách, v mechanických částech vozových parků a  leteckých pístových motorech.

Osobní poradenství

Naši specialisté vám rádi poradí s výběrem programu vhodného pro vaše zařízení a provozní podmínky. Nejlepší cestou je změna reaktivního přístupu k údržbě (reakce na problém a řešení problému), protože může být finančně náročnější. Ekonomičtější je přístup předvídavý (preventivní), který je výhodnější a zvyšuje produktivitu.

Jednoduché a efektivní služby

Na vyžádání vám dodáme úplnou analytickou sadu obsahující nádoby, nálepky, informační listy a předtištěné obálky. S aplikací pro řízení údržby TIG XP 5 můžete přímo propojit výsledky své analýzy, takže můžete sledovat historii strojů a plánovat údržbářské práce.

Objevte web ANAC.

 

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.