Skip to content

Lube Shuttle Discovery Pack

Lube Shuttle Discovery Pack - 2 kartuše, pistole na kartuše, gumová hadice

Toto balení obsahuje jednoruční pistoli na plastická maziva s pozinkovaným ocelovým tělem, používající systémové náplně Lube Shuttle (dvě kartuše v balení), jednou pevnou tryskou a jednou pružnou gumovou hadicí umožňující uživateli dosáhnout do těžko přístupných mazacích míst.

Systémové náplně Lube Shuttle byly vyvinuty tak, aby umožnily provádět veškeré mazací operace bez úniků maziva, použití dalších nástrojů a pracovního oděvu. Systémy Lube Shuttle se šroubovacími zátkami umožňují rychlé a snadné plnění kartuše a naprosto čistou manipulaci. Díky konstrukci zůstává po vyprázdnění v kartuši Lube shuttle jen minimum maziva, což vede k snížení nákladů a přispívá k ochraně životního prostředí. Navíc je druh maziva v pistoli snadno rozpoznatelný a výměna kartuše je velmi snadná.

Kartuše pro systém Lube Shuttle jsou prodávány také v samostatném balení, pro doplnění, bez dávkovací pistole. Na cenu produktů TotalEnergies se zeptejte našeho obchodního zástupce - kontakt.

 

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.