Skip to content

Skupina TOTAL

Naše Skupina: světový energetický hráč

Energie je základním předpokladem pro rozvoj každé země a jejích obyvatel. Všude tam, kde je k dispozici, je nositelem dynamického rozvoje, jehož dlouhodobá udržitelnost je podmíněna neustálým zdokonalováním způsobů využití energetických zdrojů a zodpovědným přístupem. A právě tyto souvislosti ovlivňují aktivity společnosti Total. V současnosti má naše skupina zastoupení ve 130 zemích a řadí se mezi největší olejářské společnosti na světě, je hlavním hráčem z pohledu těžby a výroby plynu, rafinace, petrochemické výroby, stejně jako v oblasti distribuce pohonných hmot a maziv. Kromě fosilních paliv se zaměřujeme i na vývoj alternativních zdrojů energie, které rozšiřují naši nabídku: dnes je to solární energie, kde patříme mezi světové lídry, zítra to bude biomasa.

„Committed to Better Energy“

„Závazek za lepší energii“ je pro nás více než jen slogan. Tato slova shrnují naše společné ambice, jsou základní hodnotou, která je součástí všech našich každodenních aktivit.

Co znamená lepší energie? Je to energie dostupná širšímu okruhu spotřebitelů, je čistší, spolehlivější, inovativní a efektivní.

Náš závazek poskytovat lepší energii se každý den promítá do konkrétních opatření a činností a motivuje nás hledat stále lepší řešení. Globální klimatické změny jsou pro nás výzvou k vytváření různorodé nabídky energetických zdrojů, která přináší nižší emisní zátěž CO2 a díky níž dokážeme energetický potenciál lépe využít.

„Committed to Better Energy“, pro nás znamená také budování trvalé důvěry se všemi zúčastněnými partnery i našimi zaměstnanci, kteří přijali zlepšování svých pracovních dovedností za své a neustále pracují na svém profesním růstu.

 

Za lepší energii se zasazuje 100 000 našich zaměstnanců

V lednu 2014 přijala Skupina TOTAL svůj nový firemní slogan „Committed to Better Energy“. Spolu s logem tvoří nedílnou součást firemní identity a postupně jej zavádíme ve všech našich komunikačních materiálech.  Je předmětem i naší nové firemní kampaně. 

Představuje ambiciózní závazek a je prvním firemním sloganem, který používáme v takovém rozsahu, dlouhodobě a s podobným geografickým pokrytím.  Sdílejí ho všichni naši zaměstnanci a vyjadřuje naše odhodlání poskytnout lepší energii všem zúčastněným stranám.

 


 

TOTAL je celosvětovým olejářským a plynařským producentem se zastoupením ve více než 130 zemích světa na pěti kontinentech. Je také velmi významným výrobcem chemikálií špičkových kvalit. 

Skupina TOTAL v současnosti zaměstnává přes 100 000 lidí, kteří využívají svých dovedností k práci ve všech průmyslových oblastech. Od hledání a těžby ropy a zemního plynu až po prodej široké škály produktů.

Skupina TOTAL investuje do rozvoje nových progresivních energetických technologií, aby pokryla stále rostoucí globální potřeby. 

Aktivity Skupiny TOTAL kompletně pokrývají všechny fáze ropného průmyslu:

 • těžbu,
 • výrobu surové ropy a zemního plynu,
 • přepravu, 
 • rafinaci,
 • distribuci, 
 • prodej.

Skupina TOTAL je první olejářskou společností, která kombinuje rafinaci a petrochemii v rámci jedné organizace a usiluje o nejvyšší možnou míru integrace výrobních závodů.

Skupina TOTAL v číslech:

 • Kapacita rafinace Skupiny TOTAL je 2,1 mil. barelů denně.
 • Podíl ve 20 rafineriích, Skupina TOTAL provozuje 10 rafinerií.
 • Obrat v chemikáliích (podíl mimo koncern): 19,5 mld. €.
 • Kapacita petrochemické výroby Skupiny TOTAL je 19,7 mil. tun ročně.
 • Patří mezi 10 největších výrobců polyetylenu, polypropylenu a polystyrenu.

Skupina TOTAL průběžně inovuje svou rozsáhlou produktovou řadu a uvádí na trh nové produkty. Reaguje na trendy i technické novinky a Přizpůsobuje své výrobky potřebám firem.

Při všech svých aktivitách dbá o bezpečnost zaměstnanců a zachování zdravého životního prostředí.

 

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.