Skip to content

TOTAL QUARTZ. NAŠÍ ZÁVODNÍ DRÁHOU JE LABORATOŘ.

ZROZENI PRO MOTORSPORT

Abychom mohli zaručit špičkovou výkonnost našich motorových olejů, využíváme zkušenosti, které jsme získali za více než 45 let, během nichž se účastníme motoristických soutěží po celém světě. Získali jsme stovky vítězství a mnoho titulů FIA World Champion.
Závodili jsme v nejnáročnějších podmínkách, které si lze vůbec představit: v nebezpečných pouštích, na nejrychlejších závodních okruzích i v zasněžených horách. Zatímco většina výrobců motorových olejů se těmto drsným prostředím raději vyhýbala, my jsme je chápali jako ideální příležitost pro testování našeho oleje TOTAL QUARTZ. Naši inženýři, kteří vyvíjeli oleje pro závodní motory, vyvinuli pomocí špičkových technologií pro TOTAL QUARTZ ucelenou řadu maziv. Ať se jedná o motor pro závodní speciály nebo váš vlastní vůz, podařilo se nám zajistit jeho maximální ochranu a optimální výkonnost.

VÝKON DOTAŽENÝ DO EXTRÉMU

TOTAL Quartz

TOTAL QUARTZ. OVĚŘENÝ NA ZÁVODNÍ DRÁZE, DOSTUPNÝ PRO KAŽDÉHO.

Naše zkušenosti z motoristických závodů nám umožnily, abychom uvedli na trh motorový olej TOTAL QUARTZ, který vyhovuje nejpřísnějším normám ochrany a výkonnosti i v náročných podmínkách nebo při extrémním počasí.

Více informací

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.