Skip to content

ANAC je diagnostický systém olejových náplní vozidel a strojů vyvíjený Skupinou TotalEnergies

ANAC

Chcete zvýšit produktivitu a konkurenceschopnost svého podnikání? Využijte naše analýzy olejů za provozu!

Diagnostika ANAC (zkratka ANAlysis Compared – srovnávací analýza) nechá Váš olej promluvit. Nabídne Vám jedinečné preventivní a servisní služby. Přesnost našich analýz je dána naším odborným zázemím. Poznatky čerpáme z databáze více než čtyř milionů vzorků dvou evropských laboratoří a celosvětové sítě diagnostických pracovišť.

Zlepšete management vozového parku, snižte provozní náklady a optimalizujte údržbu všech typů strojů. 

ANAC je služba Skupiny TotalEnergies, která Vám za pomoci nejprogresivnějších sledovacích systémů poskytne komplexní analýzy olejů a chladicích kapalin za provozu. Oceníte ji, ať už podnikáte v dopravě (vozidla a pojízdné stroje) nebo průmyslu (stroje a vybavení).

Zdokonalíte tak řízení a technický monitoring vozových parků, stavebních strojů apod. 

Pro průmyslové aplikace je určena verze ANAC INDUS analyzující olejové náplně výrobních strojů s obsáhlou škálou služeb, a to od obecných analýz všech typů maziv až po diagnostické programy vytvořené přímo pro konkrétní druhy a způsoby jejich užití.

Využijte rychlé a přesné analýzy, kdykoli a kdekoli potřebujete.

ANAC je na webových stránkách dostupný on-line, tedy 24 hodin denně po 365 dní v roce. Připojte se na webových stránkách ANAC.

 

 

K dispozici také mobilní webová stránka ANAC.

Mobilní webová stránka ANAC vám jednoduše poskytne:

  • přístup k výsledkům provedených analýz v reálném čase,
  • výsledky je možné exportovat do aplikace řízení údržby TIG XP 5,
  • výsledky je možné stahovat do souboru PDF nebo do tabulky Excel,
  • provozní přihlašovací modul,
  • modul sledování měřených hodnot pomocí křivek,
  • dotazovací modul pro administrativní a analytické údaje,
  • registraci Vašeho nového zařízení online.

Více informací naleznete na webových stránkách ANAC.

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na https://www.totalenergies.cz/zasady-spravy-osobnich-udaju-cookies.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.