Skip to content

Lidé v TotalEnergies

Dialog, otevřenost, rovnost příležitostí, rozmanitost, mobilita a růst dovedností jsou hodnoty, které formují politiku lidských zdrojů Skupiny TotalEnergies, jejíž zaměstnanci pocházejí z nejrůznějších prostředí.

Skupina TotalEnergies přitahuje mnoho talentovaných lidí, a to jak zkušených, tak těch, kteří teprve začínají, z nejrůznějších národnostních, kulturních a sociálních prostředí. Na pozicích ve více než 500 profesích jim nabízíme příležitosti v mnoha specializacích včetně geologie, výzkumu a vývoje. Ale také v marketingu, prodeji, logistice a mnoha dalších. Zaměstnance motivujeme a usilujeme o jejich věrnost prostřednictvím velmi vstřícné politiky lidských zdrojů, která nabízí množství kariérních cest a možností profesního růstu. Věříme, že díky této podpoře zvládnou všechny nové výzvy.

Silné hodnoty

Skupina TotalEnergies najímá každý rok přibližně 10 000 lidí, 75 % z nich v oblastech mimo Evropu. Pracují pro nás příslušníci více než 130 národností.

Pro zajištění profesního růstu zaměstnanců stojí naše politika lidských zdrojů na čtyřech hlavních pilířích:

 1. Různorodost původu, vzdělání a kultur je zaručený zdroj obohacení, který nám pomáhá porovnat úhly pohledu pro lepší předvídání trendů a změn globalizovaného světa.
 2. Mobilita, která zaměstnancům umožňuje přechod na jinou práci, úsek nebo do jiné země a pomáhá jim dosáhnout kariérních cílů.
 3. Spravedlnost založená na individuálních kompenzacích, výjimečných zaměstnaneckých výhodách a progresivní politice odměňování zaměstnanců akciemi.
 4. Vědomí odpovědnosti za naše závazky, které prokazujeme prostřednictvím každodenních akcí na celém světě, a intenzivní zaměření na etiku, bezpečnost a trvale udržitelný rozvoj.

Aktuálně volné pozice

Aktuální volné pozice jsou k nalezení zde.

V případě zájmu o pozici nám napište na [email protected].

 

Naše zaměstnance umíme ocenit

 • Plně hrazené stravenky v hodnotě 150 Kč
 • 1 týden dovolené navíc
 • MultiSport karta za 100 Kč měsíčně
 • Mobilní telefon s 10 Gb dat i pro soukromé účely
 • Zvýhodněný nákup akcií TotalEnergies
 • Pro obchodní zástupce služební vůz i k soukromým účelům
 • Jazykové kurzy (angličtina nebo francouzština, a to online či osobně)
 • Školení, tréninky a licence pro plné využití online platformy Seduo.cz
 • Nadstandardní vybavení zaměstnance bezpečnostními pomůckami (respirátory, rukavice, desinfekce,…)
 • Skupinové životní a úrazové pojištění s účastí zaměstnance ve výši odvodů na soc. a zdrav. pojištění.

 

Jak to u nás chodí?

Pro spolupráci používáme Office 365, takže máme všechno poblíž. A i když obvykle pracujeme od 9 do 17, je na každém, jak si práci a čas zorganizuje. I proto u nás není home office sprosté slovo. A mobilní tarif vám navíc poskytuje 10 Gb dat měsíčně, proto se dá internetové připojení přes mobil využít i pro celodenní práci odkudkoliv. A ačkoliv jsme mezinárodní firma se sídlem ve Francii, je naším hlavním jazykem angličtina. Globální komunikace směrem k zaměstnancům je zasílána v angličtině a francouzštině.

 

ŽÁDOST

Jestliže vás nabídka práce zaujala a máte zájem pracovat pro společnost TotalEnergies Marketing Česká republika s.r.o. se sídlem v Praze, pošlete prosím své CV a průvodní dopis.

Poslat žádost

Nenašli jste se v inzerovaných pozicích, ale v naší firmě ano?

Pošlete nám svůj životopis a pár slov o tom, který obor vás zajímá a proč a na jakých úkolech si dovedete představit, že byste pracovali. A jednoduše napište našemu HR.

V případě zájmu o práci pro jinou část naší skupiny či v jiné zemi navštivte prosím kariéra v TotalEnergies Group.
TotalEnergies Marketing Česká republika s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
Budova D
186 00 Praha 8
Česká republika

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.