Skip to content

Zlepšete management vozového parku, snižte provozní náklady a optimalizujte údržbu všech typů strojů.

LubAnac je srovnávací analýza (Lub Analysis compared) olejů a chladicích kapalin pro auta, stroje a průmyslová zařízení. Díky progresivním sledovacím systémům získáte komplexní rozbory během provozu.

 1. Snížení prostojů
  Předejdete mechanickým závadám vozového parku

 2. Prodloužená životnost
  Snížíte riziko nadměrného opotřebení mechanických částí

 3. Snížení celkových nákladů
  Optimalizujte amortizaci vozového parku

 

Vyberte si nabídku diagnostiky oleje

   

Jak funguje analýza olejů v praxi

 1. 1

  Odeslání vzorků
  Pošlete nám odebrané vzorky používaného oleje ve vašem stroji

 2. 2

  Analýza a porovnání vzorků
  Provedeme analýzu a porovnáme hodnoty s naší rozsáhlou databází

 3. 3

  Vyhodnocení
  Pošleme vám výsledky analýzy a další doporučení do 48 hodin

<img alt="LubAnac" src="https://total-mc25-front-pad.damdy.com/ressources/media/secured/YTo2OntzOjc6ImNvdW50cnkiO047czo0OiJkYXRlIjtOO3M6MTM6Im9yaWdpbmFsTWVkaWEiO2k6MDtzOjQ6Il9pYWEiO2k6MDtzOjI6Il9nIjtpOjE2NjUxMzk1NTU7czozOiJfc3QiO3M6MTA6IjU2NjM4NTVhNTciO30%3D/photo-72004-lubanac.jpg" />

Služba LubAnac je nástroj preventivní údržby a systém řízení vozového parku založený na analýzách použitých olejů a zajišťující výrazné snížení nákladů TCO zákazníka:

 • Předcházení možným poruchám
 • Pravidelné sledování stavu maziva a opotřebení mechanických součástí
 • Posílení životnosti a spolehlivosti strojů
 • Bezpečná optimalizace intervalů výměn

Naši zákazníci z řad profesionálů se angažují v automobilovém (silničním nebo terénním), průmyslovém a námořním (vnitrozemním a  mezinárodním) sektoru. Diagnostickou službu LubAnac prodávají pobočky TotalEnergies koncovým uživatelům po celém světě.

Výsledky vám zašleme e-mailem nebo je získáte od našeho obchodního zástupce. V případě většího množství reportů dostanete od nás přístup do našeho extranetu LubAnac.

LubAnac vám poskytuje rychlý a uživatelsky přívětivý přístup k diagnostice s funkcemi pro optimální správu všech analýz:

 • Přístup k provedeným diagnózám v reálném čase
 • Výsledky lze exportovat do softwaru údržby TIG 6
 • Výsledky k dispozici ve formátu PDF nebo Excel
 • Historie aktivit
 • Grafické znázornění vývoje prvků
 • Požadavky na správní a analytické údaje
 • On-line registrace nové techniky

Klíčový hráč
S naší výrobou, dodavatelským řetězcem a obchodním zastoupením ve více než 150 zemích, vám dodáváme kompletní řadu maziv.

Podpora a partnerství
Díky našemu místnímu technickému zastoupení, vám TotalEnergies zajišťuje vysokou úroveň služeb optimalizovaných pro snižování vašich nákladů na údržbu.

Reference & OEM
Spolupracujeme s výrobci zařízení, strojů a vybavení, abychom vytvořili pokročilé technologické produkty pro optimální výkon a ochranu vašich zařízení.

Inovace a výzkum
Investujeme do biotechnologií pro nalezení nejvhodnější látky k dosažení energetické účinnosti pomocí receptur vyvíjených v našich výzkumných centrech.

Kvalita a životní prostředí
Certifikace maziv ISO 9001 zajišťuje náš dlouhodobý závazek kvality. Od původních fází vývoje se zaměřujeme na vytváření produktů s minimálními toxickými riziky a dopadem na životní prostředí.

Spojte se s našimi experty

 

Objevte naše další služby

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.