Skip to content

Výběrem komplexní řady maziv TotalEnergies nepřipustíte kompromisy v oblasti kvality. Naše řada výrobků pokrývá vaše veškeré potřeby péče od osobních automobilů až po zemědělské stroje.

Automobily

Řady vysoce výkonných maziv značek TotalEnergies a ELF vám vždy nabídnou správný výrobek.

Objevte naše maziva pro automobily

Motocykly

Výrobky značky ELF splňují všechny požadavky veškerých typů motocyklů a jejich motorů.

Objevte naše maziva pro motocykly

Doprava

Ať už máte vozový park nákladních vozidel na starosti nebo je prodáváte, maziva TotalEnergies jsou ideálním partnerem pro udržení nákladních vozidel a autobusů ve výborné formě. Využijte výhod našich výrobků – od snížení spotřeby až k prodloužení životnosti vozů.

Objevte naše maziva pro nákladní vozy, autobusy a autokary

Zemní práce – stavební stroje

Jako výrobce, dodavatel nebo provozovatel stavebních strojů budete vždy hledat maziva, která umožní strojům provoz na nejvyšší možné úrovni. Připravujeme oleje přímo pro vás, aby ochránily motory a systémy strojů, se kterými vy nebo vaši klienti denně pracujete.

Objevte naše maziva pro stavební stroje

Zemědělské stroje

Značka TotalEnergies nabízí komplexní řadu maziv přímo určených pro zemědělskou mechanizaci a vozidla. Poskytujeme spolehlivá, praktická a ekonomická řešení.

Objevte naše maziva pro zemědělské stroje

Novinky o našich výrobcích

Objevte novinky o našich výrobcích

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Chci se přihlásit k odebírání Newsletteru a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů. Z odebírání Newsletteru je možné se kdykoliv odhlásit zde, anebo prostřednictvím odkazu v zaslaném newsletteru.