Skip to content

Quartz 9000: moderní oleje pro auta bez filtru částic| TotalEnergies ČR

Produkt Quartz 9000, 5L

Řada Quartz 9000

Quartz 9000 je naše špičková řada složená z produktů určených pro vozidla, která nejsou vybavena filtry pevných částic, a nabízí široký rozsah použití. Produkty Quartz 9000 jsou vyvinuty tak, aby poskytovaly vašemu motoru nejvyšší úroveň ochrany, výkonu a životnosti.

Řada Quartz 9000 se opírá o exkluzivní technologii Age-Resistance. Quartz 9000 s technologií Age-Resistance poskytuje maximální ochranu před mechanickým opotřebením nebo extrémními teplotami a vynikající výkon motoru po celou dobu jeho životnosti, a to i za podmínek častého zastavení a startu.

Předpoklady řady Quartz 9000:

Symbol: Ultimate Protection

Dokonalá ochrana před oxidací oleje

Symbol: Fuel Economy

Funkce Fuel Economy1

Symbol: Advanced Synthetic Technology

Pokročilá syntetická technologie

Symbol: Low Saps - Particulate Filter

Kompatibilita Normal Saps

Symbol: OEM claims

OEM2 požadavky

1 Při použití vyhrazených produktů „Fuel Economy“.
2 Výrobci originálního vybavení.

Produkty Quartz Ineo, vyberte si ten svůj!

Produkty Quartz 9000

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.