Skip to content

TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30

2 balení oleje Quartz 9000 o objemu 1l a 5l

Skupina TotalEnergies představuje nový motorový olej s nízkým obsahem sulfátového popela a vlastnostmi vedoucími ke snížení spotřeby: TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30. Olej byl vyvinut v úzké spolupráci s technickým oddělením koncernu PSA a motoristy a v současnosti je již dodáván na montážní linky PSA jako olej pro první plnění. Skupina TotalEnergies se stala výhradním dodavatelem olejů pro koncern PSA a její výrobky se používají jako první náplně benzinových i naftových motorů nových vozů značek PEUGEOT a CITROËN.*

Několik technických výhod oleje TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30:

  • Nejlepší ochrana motoru proti opotřebení a tvorbě sazí podle oficiálních testů PSA,
  • vhodný pro náročné klimatické podmínky až do – 30 °C,
  • úspora paliva 4,2% oproti běžnému oleji specifikace 5W-40 podle standardu ACEA A3/B4. Snížení spotřeby paliva představuje ujetí více než 1000 km navíc před každou výměnou oleje,**
  • snížení množství škodlivých emisí dosažené zlepšenou ochranou zařízení k jejich snižování,
  • snížení emisí CO2 o 6g / km,
  • záruka dlouhodobého výkonu a efektivity všech částí motoru,

Tento nový olej si značky PEUGEOT a CITROËN nevybraly pouze pro první plnění motorů, ale doporučují jej i pro další.

TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30 je první a jediný olej homologovaný podle PSA B71 2312 pro poprodejní servis a je oficiálně doporučován v každé uživatelské příručce k novému vozu.

Další plnění motoru stejným olejem, který byl použit pro první plnění v továrně, je nejlepší cestou jak zajistit vozidlu dlouhodobě výkony a udržet náklady na údržbu na nejnižší možné úrovni.

*Všechny továrny koncernu PSA, kromě Brazílie a Číny

** Tyto údaje byly naměřeny ve výzkumném centru TotalEnergies CRES (s certifikátem COFRAC) na testovacích strojích, které byly certifikovány v souladu s UTAC (certifikační orgán). Bylo dosaženo o 4,2% nižší spotřeby.

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.