Skip to content

TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30

2 balení oleje Quartz 9000 o objemu 1l a 5l

Skupina TotalEnergies představuje nový motorový olej s nízkým obsahem sulfátového popela a vlastnostmi vedoucími ke snížení spotřeby: TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30. Olej byl vyvinut v úzké spolupráci s technickým oddělením koncernu PSA a motoristy a v současnosti je již dodáván na montážní linky PSA jako olej pro první plnění. Skupina TotalEnergies se stala výhradním dodavatelem olejů pro koncern PSA a její výrobky se používají jako první náplně benzinových i naftových motorů nových vozů značek PEUGEOT a CITROËN.*

Několik technických výhod oleje TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30:

  • Nejlepší ochrana motoru proti opotřebení a tvorbě sazí podle oficiálních testů PSA,
  • vhodný pro náročné klimatické podmínky až do – 30 °C,
  • úspora paliva 4,2% oproti běžnému oleji specifikace 5W-40 podle standardu ACEA A3/B4. Snížení spotřeby paliva představuje ujetí více než 1000 km navíc před každou výměnou oleje,**
  • snížení množství škodlivých emisí dosažené zlepšenou ochranou zařízení k jejich snižování,
  • snížení emisí CO2 o 6g / km,
  • záruka dlouhodobého výkonu a efektivity všech částí motoru,

Tento nový olej si značky PEUGEOT a CITROËN nevybraly pouze pro první plnění motorů, ale doporučují jej i pro další.

TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30 je první a jediný olej homologovaný podle PSA B71 2312 pro poprodejní servis a je oficiálně doporučován v každé uživatelské příručce k novému vozu.

Další plnění motoru stejným olejem, který byl použit pro první plnění v továrně, je nejlepší cestou jak zajistit vozidlu dlouhodobě výkony a udržet náklady na údržbu na nejnižší možné úrovni.

*Všechny továrny koncernu PSA, kromě Brazílie a Číny

** Tyto údaje byly naměřeny ve výzkumném centru TotalEnergies CRES (s certifikátem COFRAC) na testovacích strojích, které byly certifikovány v souladu s UTAC (certifikační orgán). Bylo dosaženo o 4,2% nižší spotřeby.

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Chci se přihlásit k odebírání Newsletteru a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů. Z odebírání Newsletteru je možné se kdykoliv odhlásit zde, anebo prostřednictvím odkazu v zaslaném newsletteru.