Skip to content

Dobíjecí stanice pro elektromobily stavíme po celém světě. Podívejte se

Až budete nabíjet svůj elektromobil, dost možná to bude u dobíjecí stanice s logem TotalEnergies.

 

Zákaznice dobíjející elektromobil z veřejné dobíjecí stanice TotalEnergies

 

Naše cíle pro elektromobilitu nejsou malé: do roku 2025 plánujeme nainstalovat více než 150 000 dobíjecích stanic v Evropě. Chceme se tak stát jedním z největších provozovatelů dobíjecích míst.

A máme dobře našlápnuto. Od roku 2020 stavíme nebo už provozujeme nabíječky pro elektroauta v mnoha městech po celém světě, například:

  • Amsterdam a okolí (22 000 dobíjecích stanic)
  • Antverpy (3 000)
  • Londýn (1 700)
  • Singapur (1 500)
  • Wu-chan (11 000)

Zkušenosti s návrhem, výstavbou i provozem dobíjecích stanic pro elektrická auta jsme připraveni využít i v České republice. Podívejte se na nabídku dobíjecích stanic od TotalEnergies.

Jak to funguje v Belgii?

V Belgii jsme hlavním hráčem v oblasti elektrické mobility. Dobíjecí stanice tam provozujeme také v Bruselu a nově jsme získali kontrakt v Gentu na vybudování dalších 800 veřejných dobíjecích míst pro řidiče, kteří nemají možnost nabít elektroauto na soukromém dobíjecím místě doma či v práci.

 

Zákaznice využívající soukromou dobíjecí stanici TotalEnergies

 

Žádost o instalaci dobíjecího stojanu v Gentu mohou podávat přímo obyvatelé, firmy, taxislužby, služby pro sdílení aut a další motoristé poblíž svých provozoven, pracovišť nebo domovů. Nové dobíjecí stanice v Gentu budou zásobovány 100% obnovitelným zdrojem elektřiny, která se vyrábí ve větrných elektrárnách v Severním moři u pobřeží Belgie.

Podívejte se na video: Jak DHL využívá EV Charge od TotalEnergies

 

 

Vysokorychlostní nabíjení

V Belgii rozvíjíme také síť vysokovýkonných dobíjecích stojanů na čerpacích stanicích a pokračujeme v instalaci dobíjecích zařízení pro firmy i běžné řidiče po celé zemi.

Ve Francii vyčlení TotalEnergies ročně až 200 milionů eur na vybavení více než 150 svých čerpacích stanic na dálnicích a rychlostních silnicích vysokovýkonnými dobíjecími stanicemi pro elektromobily.

 

Zákazník u vysokorychlostních dobíječek elektromobilů TotalEnergies

 

V závislosti na typu vozidla může 6 minut vysokorychlostního nabíjení zajistit 100 kilometrů dojezdu a 80 % kapacity baterie za přibližně 20 minut nabíjení.

TotalEnergies nabízí zejména nabíječky s vysokým výkonem 175 kW a v budoucnu bude zákazníkům poskytovat výkon až 300 kW.

Pokud vás téma elektromobility zajímá, neváhejte prozkoumat naši nabídku dobíjecích stanic a ozvěte se nám.

Sdílet na FacebookSdílet na Facebook

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.