Skip to content

Vymysleli jsme šetrnější obal, dopravu a skladování motorových olejů Quartz

Quartz Box není jen nový obal. Je to způsob, jak mechanikům v autoservisu zjednodušit práci, snížit náklady i dopad olejů na životní prostředí. Zároveň umožňuje odlišit se od konkurence. Jak je to možné? Čtěte dál.

Mechanik v autoservisu uvolňuje šroub olejové vany

 

Naše nové řešení Quartz Box je určeno pro autoservisy, autodílny, autoopravny a garáže – prostě pro všechny profíky, kteří potřebují často vyměňovat a doplňovat motorové oleje Quartz. Proč s ním vyrážíme na trh? A co si od Quartz Boxu slibujeme?

Jak mechanikům usnadnit život

Jak neustále přibývají nové normy a mění se typy motorů, zvyšují se také nároky na znalosti moderních maziv, olejů a kapalin. U automobilových olejů přitom nejsou technické parametry jediným kritériem kvality.

Když jsme se našich zákazníků-mechaniků zeptali, co je pro ně důležité při práci s mazivy a jak bychom jim mohli usnadnit život, nejvíce zmiňovali následující: snadné a rychlé používání, úspora místa, odolnost a efektivita balení. Proto jsme začali vymýšlet řešení na míru – a s Quartz Boxem jsme šli ještě dál.

 

Kartonová krabice Quartz Box

Udržitelnost jako konkurenční výhoda pro autoservisy

Autodílny také dnes a denně řeší, jak zvýšit bezpečnost práce a snížit náklady při zachování kvality služeb nebo jak redukovat množství plastů a odpadů.

Aktivní přístup servisů v těchto tématech očekávají běžní řidiči, úřady při kontrolní činnosti, firemní klienti v tenderech nebo třeba bankovní společnosti při poskytování úvěrů.

„64 % řidičů bere udržitelnost velmi vážně a ovlivní jejich budoucí nákupní rozhodnutí nejen v případě pořízení nového auta, ale také při výběru servisu. Co je zajímavé, tito respondenti pochází ze všech věkových a příjmových skupin,“ uvádí tento průzkum, kterého se v roce 2021 zúčastnilo 8 500 zákazníků z USA, Číny a osmi evropských zemí.

Některé autoservisy už také proto zařadily ohleduplnost k životnímu prostředí do svých pracovních postupů i nad rámec předpisů. Udržitelnost se tak stává součástí jejich podnikání a konkurenční výhodou při hledání nových zákazníků i pracovníků.

Quartz Box myslí na profesionály, přírodu i společnost

Skvělá zpráva je, že naše nové balení pro motorové oleje Quartz odpovídá výše uvedeným výzvám. Quartz Box je hranatý karton, který v sobě ukrývá sáček s kohoutkem na výdej oleje. Umí toho ale mnohem více.

  • Za prvé, Quartz Box usnadňuje práci: Můžete je ukládat po šesti do police, čímž v dílně získáte prostor navíc. Vnitřní sáček Cheertainer® s mazivem je vysoce odolný proti protržení. Nově navržený uzávěr snižuje riziko rozlití kapaliny, čímž se zvyšuje bezpečnost a čistota provozu.
     
  • Za druhé, Quartz Box šetří náklady: Design umožňuje kompletní využití oleje (99,9 %), abyste za své peníze dostali maximum a snížili objem odpadů. Na jednu přepravní paletu se vejde o 20 % více objemu než u předchozích obalů, což znamená menší počet nákladních aut na cestách.
     
  • Za třetí, Quartz Box pomáhá přírodě: Obsahuje o 86 % méně plastů oproti předchozímu 20l obalu. Karton je 100% recyklovatelný. Až krabici Quartz Box vyprázdníte, karton se sáčkem lze snadno srovnat a zlikvidovat za zlomek nákladů oproti předchozímu obalu

 

Podívejte se na podrobnější nabídku Quartz Boxu a vyzkoušejte ho v praxi.

Quartz Box je zajímavou alternativou ke stávajícím obalům a kanystrům. Společně s našimi šetrnými mazivy, která snižují CO2, otevíráme autoservisům další příležitost, jak získat dlouhodobě udržitelnou hodnotu pro zákazníky, zaměstnance i nejbližší okolí.

 

Datum vydání: 21. 4. 2022

Sdílet na FacebookSdílet na Facebook

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.