Skip to content

Díky hlubokým znalostem průmyslových procesů jsme vyvinuli oleje a plastická maziva na míru vašim požadavkům. Spolupracujeme s experty v ocelářství, chemickém, energetickém a automobilovém průmyslu, v kovovýrobě, metalurgii, důlním, stavebním, papírenském a potravinářském průmyslu a ve výrobě spotřebního zboží. Zlepšování jejich výroby je pro nás prioritou. Máme několik výzkumných center, kde společně pracují odborníci z oblastí chemie, mechaniky a tribologie. Těsná spolupráce s výrobci zařízení nám umožňuje vyvíjet a testovat naše výrobky a zaručit optimální výkon a ochranu vašich strojů a zařízení.

Výrobky bezpečné a šetrné k životnímu prostředí

Přijali jsme závazek bezpečnosti a ochrany zdraví a životního prostředí. Naše výzkumné a vývojové týmy se zaměřují na snižování množství emisí skleníkových plynů, zvyšují míru biologické odbouratelnosti a možnosti recyklace našich výrobků.

Služby s vysokou přidanou hodnotou.

Naše znalosti maziv a prostředí průmyslových trhů nám umožňují optimalizovat produktivitu vašich zařízení, a zvýšovat tak vaši konkurenceschopnost. Můžete těžit z našich doporučení, posudků a souvisejících poprodejních služeb včetně racionalizace a organizace mazacích operací, údržby, laboratorních analýz použitých maziv a školení týmů.

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.