Skip to content

Díky hlubokým znalostem průmyslových procesů jsme vyvinuli oleje a plastická maziva na míru vašim požadavkům. Spolupracujeme s experty v ocelářství, chemickém, energetickém a automobilovém průmyslu, v kovovýrobě, metalurgii, důlním, stavebním, papírenském a potravinářském průmyslu a ve výrobě spotřebního zboží. Zlepšování jejich výroby je pro nás prioritou. Máme několik výzkumných center, kde společně pracují odborníci z oblastí chemie, mechaniky a tribologie. Těsná spolupráce s výrobci zařízení nám umožňuje vyvíjet a testovat naše výrobky a zaručit optimální výkon a ochranu vašich strojů a zařízení.

Výrobky bezpečné a šetrné k životnímu prostředí

Přijali jsme závazek bezpečnosti a ochrany zdraví a životního prostředí. Naše výzkumné a vývojové týmy se zaměřují na snižování množství emisí skleníkových plynů, zvyšují míru biologické odbouratelnosti a možnosti recyklace našich výrobků.

Služby s vysokou přidanou hodnotou.

Naše znalosti maziv a prostředí průmyslových trhů nám umožňují optimalizovat produktivitu vašich zařízení, a zvýšovat tak vaši konkurenceschopnost. Můžete těžit z našich doporučení, posudků a souvisejících poprodejních služeb včetně racionalizace a organizace mazacích operací, údržby, laboratorních analýz použitých maziv a školení týmů.

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Chci se přihlásit k odebírání Newsletteru a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů. Z odebírání Newsletteru je možné se kdykoliv odhlásit zde, anebo prostřednictvím odkazu v zaslaném newsletteru.