Skip to content

Skupina TotalEnergies vyvinula speciální řady výrobků pro oblast výroby energie. Jsme přesvědčeni, že spolehlivost a výkon zařízení jsou klíčovými faktory výrobního procesu. Kvalita zajištěná našimi výrobky bude základem vašeho úspěchu.

Maziva skupiny TotalEnergies jsou výsledkem výzkumu a spolupráce s předními výrobci zařízení pro energetický sektor a zajišťují vysoký výkon. 

Naše nabídka maziv pro energetický průmysl

Oleje pro plynové motory 

Skupina TotalEnergies vytvořila řadu maziv NATERIA, speciálně vyvinutou pro zajištění efektivity plynových motorů.

Výhoda naší řady čisticích olejů pro plynové motory a kompresory spočívá v její kompatibilitě s jakýmkoli druhem paliva. Maziva NATERIA splňují požadavky výrobců zařízení a poskytují maximální možnou míru ochrany plynových motorů. Použití olejů z této řady vám zajistí maximální výkon. Kvalita našich výrobků je zárukou:

  • prodloužení intervalu výměny oleje,
  • lepší tepelné stability, odolnosti vůči oxidaci a nitraci,
  • výborných ochranných účinků proti opotřebení a proti korozi,
  • snížení množství usazenin.

Oleje pro plynové motory

Turbínové oleje

Oleje PRESLIA jsou vyvinuty pro mazání plynových, parních a kombinovaných turbín. Jejich složení je výsledkem bohatých zkušeností a splnění nejpřísnějších požadavků výrobců turbín.

Výborná odolnost proti oxidaci znamená prodloužení intervalu výměny oleje. 

Velmi dobrá odlučivost vzduchu, deemulgační a protipěnivé vlastnosti zajišťují správný chod zařízení.

Pro odolání vysokým zátěžím jsou do olejů přidávána speciální přísady pro extrémní tlaky a proti opotřebení.

Turbínové oleje

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.