Skip to content

MULTIS EP 2

Víceúčelové plastické mazivo na lithno-vápenaté bázi pro extrémní tlaky. Vyvinuté pro mazání zatížených kuličkových a valivých ložisek, ložisek kol, univerzálních kloubů, podvozků a různých rázově zatížených mechanismů, provozovaných ve vlhkém, prašném nebo suchém prostředí. Vhodné jako univerzální mazivo pro průmyslové aplikace vyžadující NLGI 2.

  • ISO 6743-9: L-XBCEB 2 Schválen DAIMLER CHRYSLER 67.0 
  • DIN 51 502: KP2K -25 

MULTIS XHV 2

Víceúčelové plastické mazivo na lithno-vápenné bázi pro extrémní tlaky. Vyvinuté pro nejrůznější použití při mazání mechanismů provozovaných při středních a nízkých rychlostech, které jsou namáhány výjimečně vysokou zátěží ve vlhkém, prašném a suchém prostředí. Zvlášť vhodné pro použití v dopravě a jako víceúčelové plastické mazivo EP, pomalu běžící a silně zatížené průmyslové a „terénní“ aplikace, při kterých je s mazivem často v kontaktu voda.

  • ISO 6743-9: L-XBCHB 2
  • DIN 51 502: KP2K -20

MULTIS MS 2

MULTIS MS 2 je plastické mazivo pro extrémní tlaky na bázi lithium kalcium se sirníkem molybdenu.

Originální plastické mazivo, formulované pro mazání nejrůznějších rázově zatěžovaných nebo vibračních aplikací v dopravě, zemědělství, stavebnictví apod. , provozovaných ve vlhkém, prašném nebo suchém prostředí.

Mazivo doporučené rovněž pro mezní mazání při vysokém zatížení a teplotách. V případě nahodilého přehřátí garantuje přítomnost sirníku molybdenu spolehlivé mazání zamezující zadření, spékání a zablokování mazaného mechanismu.

  • ISO 6743-9: L-XBCEB 2
  • DIN 51 502: MPF2K -25

 

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.