Skip to content

MULTIS EP 2

Víceúčelové plastické mazivo na lithno-vápenaté bázi pro extrémní tlaky. Vyvinuté pro mazání zatížených kuličkových a valivých ložisek, ložisek kol, univerzálních kloubů, podvozků a různých rázově zatížených mechanismů, provozovaných ve vlhkém, prašném nebo suchém prostředí. Vhodné jako univerzální mazivo pro průmyslové aplikace vyžadující NLGI 2.

  • ISO 6743-9: L-XBCEB 2 Schválen DAIMLER CHRYSLER 67.0 
  • DIN 51 502: KP2K -25 

MULTIS XHV 2

Víceúčelové plastické mazivo na lithno-vápenné bázi pro extrémní tlaky. Vyvinuté pro nejrůznější použití při mazání mechanismů provozovaných při středních a nízkých rychlostech, které jsou namáhány výjimečně vysokou zátěží ve vlhkém, prašném a suchém prostředí. Zvlášť vhodné pro použití v dopravě a jako víceúčelové plastické mazivo EP, pomalu běžící a silně zatížené průmyslové a „terénní“ aplikace, při kterých je s mazivem často v kontaktu voda.

  • ISO 6743-9: L-XBCHB 2
  • DIN 51 502: KP2K -20

MULTIS MS 2

MULTIS MS 2 je plastické mazivo pro extrémní tlaky na bázi lithium kalcium se sirníkem molybdenu.

Originální plastické mazivo, formulované pro mazání nejrůznějších rázově zatěžovaných nebo vibračních aplikací v dopravě, zemědělství, stavebnictví apod. , provozovaných ve vlhkém, prašném nebo suchém prostředí.

Mazivo doporučené rovněž pro mezní mazání při vysokém zatížení a teplotách. V případě nahodilého přehřátí garantuje přítomnost sirníku molybdenu spolehlivé mazání zamezující zadření, spékání a zablokování mazaného mechanismu.

  • ISO 6743-9: L-XBCEB 2
  • DIN 51 502: MPF2K -25

 

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Chci se přihlásit k odebírání Newsletteru a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů. Z odebírání Newsletteru je možné se kdykoliv odhlásit zde, anebo prostřednictvím odkazu v zaslaném newsletteru.