Skip to content

ALTIS EM 2

ALTIS EM 2 je plastické mazivo na bázi polymočoviny pro vysoké teploty a rychlosti přednostně určené pro použití ve výrobě plněných  utěsněných náplní s dlouhou životností.

Rovněž je vhodné pro mazání ložisek, kluzných vedení, ozubených hřebenů vystavených vysokým teplotám v suchém a mírně vlhkém prostředí, ložisek elektromotorů, generátorů, ložisek extrakčních ventilátorů na horký plyn nebo páru, ložisek sušiček, čerpadel, ložisek dopravníků v sušárnách a pro všechny ostatní aplikace, kde jsou vysoké otáčky a teploty.

  • ISO 6743-9: L-XBFEA 2
  • DIN 51502: KP2R- 20

ALTIS SH 2

Syntetické polymočovinové plastické mazivo pro vysoké rychlosti, teploty a extrémní tlaky. Vyvinuté pro průmyslové použití a pro plnění utěsněných náplní s dlouhou životností. Určené pro mazání ložisek, kluzných loží a soukolí vystavených vysokým teplotám v suchých a středně vlhkých prostředích, ložisek elektromotorů, generátorů, ložisek sušiček, čerpadel a dalších zařízení, kde jsou otáčky a teploty vysoké, nebo naopak nízké.

  • ISO 6743-9: L-XDFEB 2
  • DIN 51502: KP2R- 40

ALTIS HV 1

ALTIS HV 1 je vysokoteplotní mazivo s viskózním olejem na bázi minerálního oleje a polymočoviny.

Zejména doporučené mazivo pro provozy kontinuálního lití, mlýny na výrobu dřevěných pelet a další aplikace při pomalých rychlostech a vysokých teplotách a zatíženích. Pokud je mazivo nasazeno v centrálních mazacích systémech, lze jej aplikovat při teplotách až 200 °C.

  • ISO 6743-9: L-XBFHB 1
  • DIN 51 502: KP1R -20 

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Chci se přihlásit k odebírání Newsletteru a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů. Z odebírání Newsletteru je možné se kdykoliv odhlásit zde, anebo prostřednictvím odkazu v zaslaném newsletteru.