Skip to content

ALTIS EM 2

ALTIS EM 2 je plastické mazivo na bázi polymočoviny pro vysoké teploty a rychlosti přednostně určené pro použití ve výrobě plněných  utěsněných náplní s dlouhou životností.

Rovněž je vhodné pro mazání ložisek, kluzných vedení, ozubených hřebenů vystavených vysokým teplotám v suchém a mírně vlhkém prostředí, ložisek elektromotorů, generátorů, ložisek extrakčních ventilátorů na horký plyn nebo páru, ložisek sušiček, čerpadel, ložisek dopravníků v sušárnách a pro všechny ostatní aplikace, kde jsou vysoké otáčky a teploty.

  • ISO 6743-9: L-XBFEA 2
  • DIN 51502: KP2R- 20

ALTIS SH 2

Syntetické polymočovinové plastické mazivo pro vysoké rychlosti, teploty a extrémní tlaky. Vyvinuté pro průmyslové použití a pro plnění utěsněných náplní s dlouhou životností. Určené pro mazání ložisek, kluzných loží a soukolí vystavených vysokým teplotám v suchých a středně vlhkých prostředích, ložisek elektromotorů, generátorů, ložisek sušiček, čerpadel a dalších zařízení, kde jsou otáčky a teploty vysoké, nebo naopak nízké.

  • ISO 6743-9: L-XDFEB 2
  • DIN 51502: KP2R- 40

ALTIS HV 1

ALTIS HV 1 je vysokoteplotní mazivo s viskózním olejem na bázi minerálního oleje a polymočoviny.

Zejména doporučené mazivo pro provozy kontinuálního lití, mlýny na výrobu dřevěných pelet a další aplikace při pomalých rychlostech a vysokých teplotách a zatíženích. Pokud je mazivo nasazeno v centrálních mazacích systémech, lze jej aplikovat při teplotách až 200 °C.

  • ISO 6743-9: L-XBFHB 1
  • DIN 51 502: KP1R -20 

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.