Skip to content

CIRKAN RO 32 - 460

Minerální olej s obsahem aditiv a ideální viskozitou pro mazání pohyblivých částí, provozovaných při vysokých teplotách. Poskytuje protikorozní ochranu a vyniká odolností proti oxidaci. Výborné vlastnosti proti pěnivosti.

  • ISO 6743/4 HL
  • ISO 6743/6 CKB
  • ISO 11158 HL
  • ISO 12925-1 CKB

CORTIS SHT 200 

Syntetický olej pro mazání pohyblivých mechanismů pracujících za velmi vysokých teplot. Velmi dobré protikorozní vlastnosti, které zaručují ochranu kovových částí. Zajišťuje trvalé mazání zařízení při teplotě až +240 °C.

CORTIS XHT 68, 245, 320

Cortis XHT je syntetický olej, obzvláště vhodný pro mazání pohyblivých mechanismů za velmi vysokých teplot.Vhodný pro mazání válečkových řetězů, válců dopravníků, vaček a dalších mechanismů sušících pecí apod. Mazání řetězů a vodících lišt strojů používaných při kontinuální výrobě dřevěných desek. Zajišťuje kontinuální mazání mechanismů až do 280 °C. Zabraňuje tvorbě tvrdých a pevných úsad a lepivých laků při vysokých teplotách : výborná tepelná stabilita.

MISOLA  ASC  100-320

Minerální olej bez obsahu popela pro mazání vysoce zatěžovaných ložisek papírenských strojů. Vhodný pro mazání ve vlhkém i suchém prostředí. Dlouhá životnost díky dobré tepelné stabilitě a odolnosti proti oxidaci. Velmi dobrá odolnost proti korozi i při působení kyselin ve vodě.

  • ISO 12925-1CKD Voith-Metso-SKF-FAG

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Chci se přihlásit k odebírání Newsletteru a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů. Z odebírání Newsletteru je možné se kdykoliv odhlásit zde, anebo prostřednictvím odkazu v zaslaném newsletteru.