Skip to content

SPECIS CU

Plastické mazivo s obsahem mědi zamezující korozi a zadírání mechanismů vystavených extrémním provozním podmínkám. Určené zejména pro montáž dílů, které jsou náchylné ke korozi nebo oxidaci a následně je pak obtížné je demontovat.

SPECIS CU je mazivo účinné u mechanismů nebo součástí, které jsou vystaveny korozi, jak je tomu při styku s mořskou vodou a rovněž např. ve spojovacích článcích mechanických brzd vozidel.

Plastické mazivo bylo vyvinuto pro různé matice a šrouby výfukových potrubí spalovacích motorů, které se často zadírají vlivem vysokých teplot.

  • DIN 51502 MPF1U -20
  • ISO–L-X BGBB 1

STATERMIC XHT

Speciální plastické mazivo s formulací obsahující kapalnou a pevnou složku fluoru pro použití při vysokých teplotách  a při možném kontaktu s parami kyselin a solvantů. STATERMIC XHT se používá :

  • pro mazání všech ložisek a součástí vystavených účinkům par kyselin a solvantů nebo záření,
  • pro mazání ložisek při teplotách dosahujících periodicky 300°C a nepřetržitě 250 °C,
  • všude, kde dochází ke zhoršení funkce zařízení, jež vede k zastavení provozu a vyšší spotřebě náhradních dílů.

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.