Skip to content

SERIOLA 1510 

Teplonosná kapalina na bázi minerálních olejů určená pro přenos tepla jak v průmyslu, tak v domácnostech. Vhodná při výrobě páry a ohřevu vody, pro horké lázně, sterilizátory, reakční nádoby, vysoké pece, lisy, tunelové sušičky, vstřikovací stroje, klimatizace a řízení teploty ve skladovacích a výrobních prostorách (cementárny, papírny, dřevozpracující průmysl).

  • ISO 6743/12 L-QC
  • DIN 51502 L

SERIOLA ETA 32, 100

Teplonosná kapalina na bázi minerálních olejů určená pro přenos tepla  jak v průmyslu, tak v domácnostech. Vhodná pro horké lázně, sterilizátory, reakční nádoby, vysoké pece, lisy, tunelové sušičky, vstřikovací stroje, klimatizace a řízení teploty ve skladovacích a výrobních prostorách (cementárny, papírny, dřevozpracující průmysl), výrobu páry a ohřev vody. Ve srovnání s běžnými teplonosnými kapalinami má výbornou odolnost proti tepelnému krakování.

  • ISO 6743/12 L-QC
  • DIN 51502 L
  • SERIOLA ETA 32 splňuje požadavky Francouzského zdravotního ústavu pro ohřev pitné vody.

NEVASTANE HTF

Teplonosná kapalina určená pro uzavřené okruhy s max. objemovou teplotou média 300 °C (max. teplota olejového filmu 330 °C) bez přístupu vzduchu.

NEVASTANE HTF je doporučený produkt pro vyhřívací okruhy v potravinářském a farmaceutickém průmyslu. Pro vytápění obytných a průmyslových prostor, výrobu páry, ohřívání vody, vyhřívání teplých lázní, autoklávů, reaktorů, pecí, lisů, sušících tunelů, formovacích strojů, termoregulace skladových kontejnerů atd… 

  • NSF H1
  • ISO 21469
  • Kosher

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.