Skip to content

Speciální kapaliny TotalEnergies jsou vysoce čisté produkty, se kterými se setkáváme v běžném denním životě. Speciální kapaliny se používají v kosmetice, barvách, inkoustech, přípravcích k ochraně rostlin a v řadě dalších odvětví.

  1. Vysoká čistota a vysoký výkon

  2. Neustálé inovace

  3. Etika a dodržování předpisů

Excellium Pro concentrate – Aditivum pro profesionály

Vysoce výkonné multifunkční aditivum navržené pro dieselová vozidla. Čistí motor a snižuje třecí ztráty v zařízení na vstřikování paliva.
Funguje pro všechny druhy dieselových paliv včetně paliv s vysokým obsahem biosložek.

 

Ekologické řešení

   

Naše produkty

 

Potřebujete více informací?

Speciální kapalinu tvoří velmi čisté uhlovodíky navržené na míru.

Mohou být součástí různých produktů, například:

  •  kosmetiky
  • přípravků k ochraně rostlin
  • maziv
  • nátěrů
  • tiskových inkoustů a podobně

Patří sem n-parafiny, isoparafiny a cyklické parafiny s přesným rozložením uhlíku pro zajištění správných vlastností při každé aplikaci.

Tyto kapaliny nejsou živočišného původu. Z tohoto důvodu je nelze certifikovat jako košer nebo halal produkty. S výjimkou řady BioLife nejsou naše produkty rostlinného původu.

Speciální kapaliny jsou minerálního původu a tvoří je výhradně uhlovodíky, které prošly intenzivní hydrogenací a následnou destilací za vzniku velmi úzkých řezů.

Produkty BioLife jsou rostlinného původu a jsou vyrobeny z hydrogenovaného rostlinného oleje (HVO)

S výjimkou Isane IP 175 a Isane IP 185, které jsou „potenciálně biologicky rozložitelné“, jsou všechny produkty TotalEnergies Fluids „100 % biologicky rozložitelné“.

Všechny výrobky řady BioLife, včetně řady Isane BioLife, patří do kategorie „100 % biologicky rozložitelných“ výrobků.

Společnost TotalEnergies Fluids vyrábí rozpouštědla ve svých nejmodernějších továrnách v Oudalle ve Francii a v Bayportu v USA. Produkty se prodávají ve více než 70 zemích prostřednictvím sítě specializovaných odborníků v místních pobočkách.

Továrna v Oudalle (Francie) byla postavena koncem 60. let 20. století a továrna v Bayportu (USA) zahájila výrobu v roce 2016.

Speciální kapaliny se vyrábějí pomocí naší špičkové technologie HDA©(hydrodearomatizace). Značné úsilí věnujeme výzkumu a vývoji, který nám umožňuje vybírat nejlepší suroviny pro proces HDA. Tyto suroviny procházejí řízenou katalytickou reakcí s čistým vodíkem za vysokého tlaku.

Naše zařízení HDA© nám spolu se speciálně navrženými destilačními kolonami umožňují zvýšenou kontrolu výroby produktů vhodných pro naše zákazníky.

   

<img alt="HDA_production process" src="https://total-mc25-front-pad.damdy.com/ressources/media/secured/YTo2OntzOjc6ImNvdW50cnkiO047czo0OiJkYXRlIjtOO3M6MTM6Im9yaWdpbmFsTWVkaWEiO2k6MDtzOjQ6Il9pYWEiO2k6MDtzOjI6Il9nIjtpOjE2ODkzMjQ1Nzk7czozOiJfc3QiO3M6MTA6Ijg0NjQ3MTUzNDAiO30%3D/photo-69667-hda-production-process.jpg" />

Získat nabídku na míru

Fotografie obchodního zástupce
Pavol Holička

+421 907 673 212

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Chci se přihlásit k odebírání Newsletteru a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů. Z odebírání Newsletteru je možné se kdykoliv odhlásit zde, anebo prostřednictvím odkazu v zaslaném newsletteru.