Skip to content

Potřebujete najít ten správný motorový olej pro váš automobil, motorku nebo jiný dopravní prostředek?

 

Přesně k tomu vám poslouží naše online aplikace LUBADVISOR. Jednoduše v ní najdete ten nejlepší motorový olej, který přesně odpovídá parametrům a potřebám vašeho vozidla.

Kromě toho zde naleznete i další kapaliny a maziva, která jsou určená přímo pro váš vůz nebo motocykl. Během pár sekund se tak můžete podívat na doporučené chladící kapaliny, kapaliny do brzdového systému a oleje do převodovky.

Jak správně používat LUBADVISOR?

Do vyhledávacího pole níže zadejte značku a model svého auta nebo motorky a po načtení vyberte ze seznamu konkrétní typ. Následně se vám zobrazí všechny informace.
Nebo vyberte patřičnou kategorii a vyplňte jednotlivá pole s údaji pro přesnou identifikaci vozidla.

 

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.