Skip to content

Spolehněte se na kompletní řadu výrobků přímo určených pro zemědělské stroje a vozidla. Nabízíme praktická a ekonomická řešení potřeb tohoto odvětví. Postaráme se, aby vaše stroje byly v dobré kondici. Snížíme náklady na opravy vašich strojů a prodloužíme jejich životnost.

Na vaše stroje bude spoleh, hlavně v průběhu sklizně.

Produkty jsme testovali a nechali schválit největšími výrobci zemědělských strojů a těžké techniky (výrobci originálního vybavení – OEM). Toto doporučení vám dává oficiální záruku, že produkty TOTAL AGRI jsou 100% vhodné s vybavením a technologiemi výrobců.

 

Jak zvýšit životnost strojů a snížit náklady na údržbu?

Díky prémiovým produktům a řešením šitým na míru vašim strojům zvýšíte svou provozní efektivitu.

 • Prémiová řada TOTAL AGRI – navržené a vylepšované složení v minulých 60 letech, vše jsme testovali v reálných podmínkách a získali schválení výrobci OEM.
 • ANAC AGRI – systém řízení vozového parku, který je založen na analýze olejů a podpoře odborníky z oboru zemědělství. Více o ANAC se dozvíte zde.

Řada TOTAL AGRI

S desítkami let zkušeností v tomto oboru nabízíme v segmentu TOTAL AGRI kompletní řadu inovativních produktů pokrývajících všechny typy aplikací:

 • TRACTAGRI – maziva pro motory
 • DYNATRANS – maziva pro převodovky (UTTO a nápravy)
 • MULTAGRI, STOU – multifunkční maziva
 • HYDRAGRI – hydraulické kapaliny
 • PROSYLVA – maziva pro domácí zemědělství/zahradnictví
 • PROSYLVA CHAIN – maziva pro řetězové pily
 • A-GREASE – plastická maziva pro zemědělství
 • COOLAGRI – chladící kapaliny pro zemědělství
 • AGRITRAITE nebo VACUUM PUMP – maziva pro dojicí stroje

Naše maziva pro úsporu paliva (Fuel Economy) a bio-maziva jsou ekologická a nákladově efektivní reakce na požadavky průmyslu, který neustále potřebuje spolehlivá zařízení, která rovněž splňují ekologické předpisy.

Kompletní informace najdete v novém katalogu TOTAL AGRI. Zatím je dostupný pouze v angličtině. Máte-li otázky, neváhejte kontaktovat jednoho z našich distributorů nebo obchodního zástupce TotalEnergies.

 

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.