Skip to content

AutoTech Future 2022: Velká akce pro profesionály i fanoušky aut

Jaká je budoucnost automobilového průmyslu? Odpověď přináší událost AutoTech Future, která se koná koncem dubna 2022 v Budapešti. Máme čest být mezi hlavními partnery akce a prozradíme vám, jaké překvapení chystáme.

Elektromobil se nabíjí u nabíječky TotalEnergies

AutoTech Future je svého druhu největší akce v Maďarsku. Letošní třetí ročník se koná 29.–30. dubna 2022. První den je příležitostí k setkání všech profesionálů. Druhý den se připojí fanoušci a rodiny s dětmi. Posledního ročníku se v roce 2019 – ještě než udeřil Covid-19 – zúčastnilo přes 14 000 návštěvníků a 120 značek.

Pokud chcete nasát atmosféru, podívejte se na video:

Na letošní přehlídce představí světové i lokální značky nejnovější produkty, služby a trendy. Na ploše přes 20 000 m2 se pokocháte více než stovkou vystavených modelů, od nejnovějších elektromobilů až po závodní speciály. Informace o vstupenkách najdete na stránkách pořadatele.

Na co se můžete těšit?

Pátek 29. dubna, 10:00–18:00: Pro pozvané profesionály

První den je určen výhradně pozvaným specialistům a manažerům v oboru, mechanikům, prodejcům a provozovatelům autoservisů, dealerství, parkovacích parků atp. Součástí budou odborné přednášky a workshopy.

 

Sobota 30. dubna, 10:00–18:00: Pro širokou veřejnost i odborníky

Sobotní výstava se otevře všem zájemcům, automobilovým nadšencům, kutilům a rodinám s dětmi. Se zakoupenou vstupenkou toho hodně uvidíte a zažijete na vlastní kůži:

  • interaktivní zábavní program
  • sportovní show, driftovací závodní truck OXXO
  • výstava speciálních vozů
  • živé koncerty a ohnivá show
  • program pro děti
  • tombola a soutěže o ceny

A co pro vás chystá TotalEnergies?

TotalEnergies je jednou z nejvýznamnějších značek, která se na AutoTech Future 2022 ukáže. Jsme rádi, že tuto událost, tak významnou pro náš obor, můžeme podpořit jako jedni z hlavních sponzorů.

Náš stánek určitě nepřehlédnete.

Zájemcům předvedeme nejnovější dobíjecí stanici, živoucí důkaz našich služeb v oblasti elektromobility, společně se supermoderním elektromobilem Kia EV6. Jde o první čistě elektrický crossover jihokorejské značky.

Logo TotalEnergies

Vůz s fantastickým designem vyhrál soutěž Auto roku 2022 a na videu se můžete podívat, proč:

Návštěvníci výstavního prostoru s logem TotalEnergies také jako jedni z prvních na světě uvidí náš nejčerstvější produkt Quartz Box. O tomto revolučním obalu, dopravě a skladování motorových olejů jsme nedávno psali.

Příchozí si také mohou vyzkoušet interaktivní kvíz a vyhrát zajímavé ceny.

Budeme rádi, pokud nám napíšete, jak se vám u našeho stánku líbilo, a případně dáte „like“ naší stránce na Facebooku, aby vás neminuly další novinky.

 

Datum vydání: 27. 4. 2022

Sdílet na FacebookSdílet na Facebook

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.