Skip to content

Jsme čtvrtou největší energetickou společností na světě. Podnikáme od roku 1924, sídlíme ve Francii a působíme ve 130 zemích světa. Našich více než 100 000 zaměstnanců každý den usiluje o to, aby energie byly čisté, spolehlivé a dostupné co největšímu počtu lidí. Hlavní prioritou je udržitelný rozvoj. Podílíme se na vývoji moderních paliv a nových technologií v oblasti elektromobility. Do roku 2025 chceme provozovat 150 000 nabíjecích stanic. Podporujeme také motorsport prostřednictvím sponzoringu i dodávkou paliv a maziv. Slavného cyklistického závodu Tour de France se účastní tým TotalEnergies.

Patrick Pouyanne

Energie je život. Všichni ji potřebujeme, je zdrojem pokroku. Abychom přispěli k udržitelnému rozvoji planety, která čelí klimatické výzvě, vyrážíme společně vstříc novým energiím. Energie se vyvíjí a my s ní. Naší ambicí je být světovým hráčem v oblasti energetické transformace a stát se lídrem v oblasti obnovitelných energií.

Patrick Pouyanné CEO TotalEnergies
  • 105 000
    zaměstnanců po celém světě
  • 160
    národností v naší společnosti
  • 750+
    profesí v naší společnosti

 

Klíčové energie

Naše široké portfolio produktů a služeb stojí na sedmi energiích: ropě, zemním plynu, elektřině, vodíku, biomase, větru a slunci. Barva každého typu energie se promítá také do našeho loga TotalEnergies.

 

 

Piktogramy zdrojů energie

 

 

 

Poznejte nás ještě blíže

 

Mohlo by vás zajímat

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.