Skip to content

Jsme čtvrtou největší energetickou společností na světě. Podnikáme od roku 1924, sídlíme ve Francii a působíme ve 130 zemích světa. Našich více než 100 000 zaměstnanců každý den usiluje o to, aby energie byly čisté, spolehlivé a dostupné co největšímu počtu lidí. Hlavní prioritou je udržitelný rozvoj. Podílíme se na vývoji moderních paliv a nových technologií v oblasti elektromobility. Do roku 2025 chceme provozovat 150 000 nabíjecích stanic. Podporujeme také motorsport prostřednictvím sponzoringu i dodávkou paliv a maziv. Slavného cyklistického závodu Tour de France se účastní tým TotalEnergies.

Patrick Pouyanne

Energie je život. Všichni ji potřebujeme, je zdrojem pokroku. Abychom přispěli k udržitelnému rozvoji planety, která čelí klimatické výzvě, vyrážíme společně vstříc novým energiím. Energie se vyvíjí a my s ní. Naší ambicí je být světovým hráčem v oblasti energetické transformace a stát se lídrem v oblasti obnovitelných energií.

Patrick Pouyanné CEO TotalEnergies
  • 105 000
    zaměstnanců po celém světě
  • 160
    národností v naší společnosti
  • 750+
    profesí v naší společnosti

 

Klíčové energie

Naše široké portfolio produktů a služeb stojí na sedmi energiích: ropě, zemním plynu, elektřině, vodíku, biomase, větru a slunci. Barva každého typu energie se promítá také do našeho loga TotalEnergies.

 

 

Piktogramy zdrojů energie

 

 

 

Poznejte nás ještě blíže

 

Mohlo by vás zajímat

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Chci se přihlásit k odebírání Newsletteru a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů. Z odebírání Newsletteru je možné se kdykoliv odhlásit zde, anebo prostřednictvím odkazu v zaslaném newsletteru.