Skip to content

Česko, Slovensko a Maďarsko společně tvoří středoevropské zastoupení TotalEnergies, čtvrté největší energetické společnosti na světě. Specializujeme se na dodávky automobilových a průmyslových olejů, pohonných hmot, speciálních maziv, kapalin a analýz. Ve výrobním závodě v Kouřimi produkujeme kvalitní asfalty. Poskytujeme také služby v oblasti elektromobility a poradenství pro firmy a veřejnou správu.

Vincent Leroy

V našem regionu jsme silnou značkou, kterou znají miliony řidičů, profesionálové v automotive a všechny významné průmyslové společnosti. Naší prioritou a vizí je udržitelný rozvoj a zodpovědný přístup k životnímu prostředí, proto se zaměřujeme také na elektromobilitu a nové technologie.

Vincent Leroy Generální ředitel pro střední Evropu (ČR, Slovensko, Maďarsko)
  • 1991
    náš první rok v České republice
  • 1239
    zaměstnanců našeho středoevropského hubu
  • 3
    země, které tvoří náš hub: Česko, Slovensko, Maďarsko

 

Naší prioritou je udržitelný rozvoj

 

Oblíbené značky na trhu 

 

Poznejte nás ještě blíže

 

Mohlo by vás zajímat

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.