Skip to content

LubAnac

Olej je ukazatelem technického stavu Vašich strojů. Kvalita a přesnost analýz LubAnac přináší hmatatelné výhody v podobě zvýšení produktivity a snížení nákladů na údržbu a mazání zařízení:

 • Sledování mechanického stavu stroje a okamžitého stavu oleje bez nutnosti odstávky nebo rozebrání stroje,
 • Odhalení anomálií: předčasné opotřebení součástek stroje, znečištění oleje vodou, prachem apod., 
 • Nižší spotřeba maziva díky prodloužení intervalu jeho výměny.

Kompletní nabídka pro všechny průmyslové aplikace:

 • LubAnac Industry: pro analýzy průmyslových olejů.
 • LubAnac Coolant: pro analýzy chladicích kapalin.
 • LubAnac Gas: pro analýzy olejů průmyslových plynových motorů.
 • LubAnac Expert: pro analýzy olejů použitých v převodovkách, v mechanických částech vozových parků, a v leteckých pístových motorech.

Osobní poradenství

Naši specialisté Vám rádi poradí s výběrem programu vhodného pro Vaše zařízení a provozní podmínky. Nejlepší cestou je změna reaktivního přístupu k údržbě (reakce na problém a řešení problémů – může být finančně náročnější) na přístup předvídavý (preventivní), který je ekonomicky výhodnější a zvyšuje produktivitu.

Jednoduché a efektivní služby

Na vyžádání Vám dodáme úplnou analytickou sadu obsahující nádoby, nálepky, informační listy a předtištěné obálky. S aplikací pro řízení údržby TIG XP 5 můžete přímo propojit výsledky Vaší analýzy, takže můžete sledovat historii strojů a plánovat údržbářské práce.

 

Technická školení

Nabízíme programy, které lidem umožní naučit se používat průmyslová maziva nebo zlepšit způsoby jejich používání.

Konkurenceschopnost, bezpečnost zařízení, lidské zdraví a ohleduplnost k životnímu prostředí jsou hlavními úkoly v každém průmyslovém odvětví.

Maziva hrají ve všech těchto oblastech zásadní roli. Jsou-li správně používána, mohou poskytnout vyšší výkony, delší životnost a vyšší bezpečnost výrobních zařízení, ochranu zdraví obsluhy a šetrnost k životnímu prostředí.

Mezi body programu patří i použití průmyslových maziv, bezpečnost a ochrana životního prostředí.

Každý z programů je poskytován formou profesionálního školení.

 

Soluble Check

Analýzy rozpustných řezných kapalin

Sledování stavu provozních náplní je zárukou nejlepších možných provozních podmínek zařízení a prodloužení jejich životnosti. Snižováním spotřeby kapalin pomocí ZKOUŠKY ROZPUSTNOSTI snižujete i provozní náklady a zátěž životního prostředí.

ZKOUŠKA ROZPUSTNOSTI je analytická služba nad rámec nabídky LubAnac. Analýzy jsou prováděny v našem výrobně expertním středisku v Osnabrücku (Německo).

Pro více informací se obraťte na našeho specialistu (odkaz na technickou podporu –viz kontakty)

 

TIG

Software pro řízení olejového hospodářství

Organizace údržby a mazání je velice náročný a komplexní úkol. Představuje zohlednění nejrůznějších parametrů, jako jsou jednotlivé procesní kroky, zařízení, nástroje, maziva, servisní intervaly, pracovní síla a další.

Výhody pro vás:

 • zjednodušte řízení údržby a zvyšte efektivitu a úspory 
 • sledujte všechny Vaše operace v jedné aplikaci, která obsahuje všechny mazací parametry a analýzy 
 • provádějte dokumentaci mazání a kritických bodů a podpořte řízení kvality a bezpečnosti
 • zprovozněte software snadno a rychle nastavením požadovaných parametrů a díky proškolení naším personálem.

3 verze TIG XP5:

 • obecná údržba,
 • potravinářský průmysl
 • kovovýroba.

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.