Skip to content

Společnost Skupina TotalEnergies se nesoustředí pouze na prodej vysoce kvalitních výrobků. Záleží nám také na spolupráci a podpoře vás, našich vážených zákazníků, a přejeme si, abyste ve svém podnikání plně využili výhod naší produktové nabídky.

Naše široké spektrum konzultačních a podpůrných služeb je navrženo tak, aby vám pomohlo optimalizovat využití maziv skupiny TotalEnergies a váš byznys vzkvétal.

Optimalizace provozních nákladů

Předcházejte ztrátám a udržujte svůj strojový park v optimálním chodu za pomoci naší služby LubAnac, která poskytuje ucelenou škálu systémů pro analýzu a monitorování olejů a chladicích kapalin za provozu.

Zjistěte, jak vám LubAnac může vylepšit vaše podnikání.

Porozumění specifikacím od výrobce

Navštivte naše webové stránky a zjistěte si více o tom, který olej je pro vaše vozidlo ten pravý. Využijte služby LUBADVISOR

Efektivní způsob fakturace

Použijte naši službu DocOnline – elektronická fakturace. Pro rychlejší, bezpečný, pohodlný, bezplatný a šetrný způsob fakturace.

Zjistěte si více o naší službě DocOnline.

Technická školení

Získejte z výrobků Skupiny TotalEnergies maximum a vylepšete své podnikání tím, že se zúčastníte našich programů s technickým školením.

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.