Skip to content

Společnost Skupina TotalEnergies se nesoustředí pouze na prodej vysoce kvalitních výrobků. Záleží nám také na spolupráci a podpoře vás, našich vážených zákazníků, a přejeme si, abyste ve svém podnikání plně využili výhod naší produktové nabídky.

Naše široké spektrum konzultačních a podpůrných služeb je navrženo tak, aby vám pomohlo optimalizovat využití maziv skupiny TotalEnergies a váš byznys vzkvétal.

Optimalizace provozních nákladů

Předcházejte ztrátám a udržujte svůj strojový park v optimálním chodu za pomoci naší služby LubAnac, která poskytuje ucelenou škálu systémů pro analýzu a monitorování olejů a chladicích kapalin za provozu.

Zjistěte, jak vám LubAnac může vylepšit vaše podnikání.

Porozumění specifikacím od výrobce

Navštivte naše webové stránky a zjistěte si více o tom, který olej je pro vaše vozidlo ten pravý. Využijte služby LUBADVISOR

Efektivní způsob fakturace

Použijte naši službu DocOnline – elektronická fakturace. Pro rychlejší, bezpečný, pohodlný, bezplatný a šetrný způsob fakturace.

Zjistěte si více o naší službě DocOnline.

Technická školení

Získejte z výrobků Skupiny TotalEnergies maximum a vylepšete své podnikání tím, že se zúčastníte našich programů s technickým školením.

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Chci se přihlásit k odebírání Newsletteru a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů. Z odebírání Newsletteru je možné se kdykoliv odhlásit zde, anebo prostřednictvím odkazu v zaslaném newsletteru.