Skip to content

NEVASTANE XMF 00, 0, 1, 2

Víceúčelová vysokotlaká plastická maziva, vhodná při riziku náhodného kontaktu s potravinami. Založená na komplexu hlinitých mýdel, bílých minerálních olejů a vybraných aditiv. Vyvinuta jako nová bílá víceúčelová maziva pro vysoké výkony v přítomnosti vody za extrémních tlakových výkonů pro stupně 1 a 2. Doporučena pro řadu aplikací v náročných podmínkách potravinářského a nápojového průmyslu: zatěžované převodovky a ložiska, balicí a plnicí stroje atd. Široké rozpětí pracovních teplot: –20 °C až +150 °C.

  • NSF H1
  • Kosher
  • Halal
  • ISO 21469
  • ISO 6743-4 HM

NEVASTANE XS 80, 320

Vysoce výkonná vysokotlaká plastická maziva, vhodná při riziku náhodného kontaktu s potravinami. Založená na komplexu kalcium-sulfonátového mýdla, syntetických základových olejů a vybraných aditiv. Vyvinutá pro množství nejrůznějších aplikací v rámci potravinářského a nápojového průmyslu, prováděných při nízkých nebo vysokých teplotách (–40 °C až +180 °C) v přítomnosti vody: ložiska, sterilizátory, mrazicí tunely, ložiska v pecích.

  • NSF H1
  • ISO 21469

 

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.