Skip to content

NEVASTANE HTF

Teplonosná kapalina určená pro uzavřené okruhy s max. objemovou teplotou média 300 °C (max. teplota olejového filmu 330 °C) bez přístupu vzduchu.

NEVASTANE HTF je doporučený produkt pro vyhřívací okruhy v potravinářském a farmaceutickém průmyslu. Pro vytápění obytných a průmyslových prostor, výrobu páry, ohřívání vody, vyhřívání teplých lázní, autoklávů, reaktorů, pecí, lisů, sušících tunelů, formovacích strojů, termoregulace skladových kontejnerů atd…

  • NSF H1
  • ISO 21469
  • Kosher

NEVASTANE FLUSH OIL

Potravinářský olej  nízké viskozity doporučený pro proplachování a čištění mechanismů strojů užívaných v potravinářství. Tento olej je kompatibilní s minerálními produkty a většinou produktů syntetických (PAG / ESTER, nikoliv PAG / MPG). Je inertní vůči kovovým materiálům.

Jedná se o produkt, který pomáhá snížit riziko možné kontaminace, jak vyžaduje systém HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point System).

  • NSF H1

NEVASTANE SILICONE SAFEGUARD

Mazivo a ochranný separační prostředek na bázi silikonu vhodné pro náhodný kontakt s potravinami ve spreji (207 ml) se systémem Safegard Spray System.

NEVASTANE SILICONE SAFEGUARD je vysoce viskózní silikonová kapalina vynikající stability s intenzivním mazacím a antikorozivním účinkem. Silikon, jenž má vysoký bod vzplanutí, je velmi odolný vysokým teplotám a oxidaci. Maže a izoluje při teplotách –40 °C až +200 °C bez příznaků zamrznutí či spékání. Silikon je bezbarvý, bez zápachu a není mastný ani toxický. Vhodné mazivo pro menší mechanismy a řetězy vystavené extrémním teplotám, mechanismy pecí, dopravníky, vodící mechanismy. Doporučené mazivo pro velké množství aplikací v potravinářském průmyslu.

  • NSF H1
  • Kosher

 

Spreje

NEVASTANE LUBE AEROSOL

Víceúčelový adhezní olej ve formě aerosolu, vhodný i při riziku náhodného styku s potravinami. Doporučený pro nejrůznější mazací potřeby v náročných provozních podmínkách potravinářského průmyslu. Speciálně vyvinutý pro menší stroje, které vyžadují každodenní mazání, jako jsou konvektomaty, dopravníky a balicí stroje. Výjimečná přilnavost ke kovovým povrchům. Odolný vůči vodě, páře a slabě kyselému nebo zásaditému prostředí. Rozsah použitelnosti:  –20 °C až +150 °C.

  • NSF H1

NEVASTANE GREASE AEROSOL

Voděodolné plastické mazivo ve formě aerosolu, vhodné i při riziku náhodného styku s potravinami. Doporučeno pro nejrůznější mazací potřeby v náročných provozních podmínkách potravinářského průmyslu: ložiska, závěsy, pružiny, řetězy, dopravníky a nástroje. Vysoká míra odolnosti vůči vodě a páře. Výjimečná přilnavost ke kovovým povrchům. Snášenlivý s čisticími prostředky. Rozsah použitelnosti: –20 °C až +150 °C.

  • NSF H1

 

Antifreeze

NEVASTANE ANTIFREEZE

Víceúčelová nemrznoucí kapalina na bázi MPG, vhodná i při riziku náhodného styku s potravinami.. Po smíchání s vodou je optimální jako kapalina pro chladicí okruhy v potravinářském průmyslu: zpracování nápojů, zmrzliny a mrazených potravin. Ochrana proti zamrznutí: –15 °C až –40 °C (v závislosti na poměru ředění). Součástem z kovů a slitin poskytuje ochranu proti korozi.

  • NSF HT1

 

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Chci se přihlásit k odebírání Newsletteru a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů. Z odebírání Newsletteru je možné se kdykoliv odhlásit zde, anebo prostřednictvím odkazu v zaslaném newsletteru.