Skip to content

NEVASTANE HTF

Teplonosná kapalina určená pro uzavřené okruhy s max. objemovou teplotou média 300 °C (max. teplota olejového filmu 330 °C) bez přístupu vzduchu.

NEVASTANE HTF je doporučený produkt pro vyhřívací okruhy v potravinářském a farmaceutickém průmyslu. Pro vytápění obytných a průmyslových prostor, výrobu páry, ohřívání vody, vyhřívání teplých lázní, autoklávů, reaktorů, pecí, lisů, sušících tunelů, formovacích strojů, termoregulace skladových kontejnerů atd…

  • NSF H1
  • ISO 21469
  • Kosher

NEVASTANE FLUSH OIL

Potravinářský olej  nízké viskozity doporučený pro proplachování a čištění mechanismů strojů užívaných v potravinářství. Tento olej je kompatibilní s minerálními produkty a většinou produktů syntetických (PAG / ESTER, nikoliv PAG / MPG). Je inertní vůči kovovým materiálům.

Jedná se o produkt, který pomáhá snížit riziko možné kontaminace, jak vyžaduje systém HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point System).

  • NSF H1

NEVASTANE SILICONE SAFEGUARD

Mazivo a ochranný separační prostředek na bázi silikonu vhodné pro náhodný kontakt s potravinami ve spreji (207 ml) se systémem Safegard Spray System.

NEVASTANE SILICONE SAFEGUARD je vysoce viskózní silikonová kapalina vynikající stability s intenzivním mazacím a antikorozivním účinkem. Silikon, jenž má vysoký bod vzplanutí, je velmi odolný vysokým teplotám a oxidaci. Maže a izoluje při teplotách –40 °C až +200 °C bez příznaků zamrznutí či spékání. Silikon je bezbarvý, bez zápachu a není mastný ani toxický. Vhodné mazivo pro menší mechanismy a řetězy vystavené extrémním teplotám, mechanismy pecí, dopravníky, vodící mechanismy. Doporučené mazivo pro velké množství aplikací v potravinářském průmyslu.

  • NSF H1
  • Kosher

 

Spreje

NEVASTANE LUBE AEROSOL

Víceúčelový adhezní olej ve formě aerosolu, vhodný i při riziku náhodného styku s potravinami. Doporučený pro nejrůznější mazací potřeby v náročných provozních podmínkách potravinářského průmyslu. Speciálně vyvinutý pro menší stroje, které vyžadují každodenní mazání, jako jsou konvektomaty, dopravníky a balicí stroje. Výjimečná přilnavost ke kovovým povrchům. Odolný vůči vodě, páře a slabě kyselému nebo zásaditému prostředí. Rozsah použitelnosti:  –20 °C až +150 °C.

  • NSF H1

NEVASTANE GREASE AEROSOL

Voděodolné plastické mazivo ve formě aerosolu, vhodné i při riziku náhodného styku s potravinami. Doporučeno pro nejrůznější mazací potřeby v náročných provozních podmínkách potravinářského průmyslu: ložiska, závěsy, pružiny, řetězy, dopravníky a nástroje. Vysoká míra odolnosti vůči vodě a páře. Výjimečná přilnavost ke kovovým povrchům. Snášenlivý s čisticími prostředky. Rozsah použitelnosti: –20 °C až +150 °C.

  • NSF H1

 

Antifreeze

NEVASTANE ANTIFREEZE

Víceúčelová nemrznoucí kapalina na bázi MPG, vhodná i při riziku náhodného styku s potravinami.. Po smíchání s vodou je optimální jako kapalina pro chladicí okruhy v potravinářském průmyslu: zpracování nápojů, zmrzliny a mrazených potravin. Ochrana proti zamrznutí: –15 °C až –40 °C (v závislosti na poměru ředění). Součástem z kovů a slitin poskytuje ochranu proti korozi.

  • NSF HT1

 

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.