Skip to content

TotalEnergies v České republice

Rohanské nábřeží 678/29
Budova D
186 00 Praha 8
Česká republika

TotalEnergies Marketing Česká republika s.r.o. je součástí TOTAL MARKETING & SERVICES, obchodní divize koncernu TotalEnergies, čtvrté největší energetické společnosti na světě. 

Se sídlem v Praze působí v České republice již od roku 1991 a je součástí skupiny HUB, která slučuje společnosti TotalEnergies Marketing Česká republika s.r.o., TotalEnergies Marketing Slovensko s.r.o. a TotalEnergies Marketing Hungary Kft.

Současným generálním ředitelem společnosti je pan Vincent Leroy.

Hlavními činnostmi společnosti jsou obchod s automobilovými oleji pod obchodními značkami TOTAL a ELF, dále pak obchod s průmyslovými mazivy, pohonnými hmotami, speciálními kapalinami a leteckými benziny na letištích v Praze a Karlových Varech. Obchod s asfaltem je realizován i prostřednictvím vlastní výroby a skladů asfaltů v Kouřimi. 

Snažíme se být zákazníkům nablízku. Mohou se s námi spojit jak v našem zázemí v Praze, tak přes síť obchodních zástupců.

Výhodné umístění našeho lokálního produktového skladu v Pohořelicích u Brna nám umožňuje poskytovat konkurenceschopné nabídky a rychlé dodávky kamkoli v České republice.

K našim produktům poskytujeme služby formou technické podpory a odborného poradenství.

Distribuční kapacity doplňujeme partnerstvími s hlavními distributory v regionech, což zajišťuje snadnou dostupnost našich výrobků.

TotalEnergies Marketing Česká republika s.r.o., rovněž zastupuje značky AS24 (dodávky paliva pro nákladní přepravce).

Při všech aktivitách dbáme o bezpečnost zaměstnanců a ochranu životního prostředí.

 

tisková zpráva: Energie se vyvíjí, Total se mění na TotalEnergies

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.