Skip to content

Výhody motorových olejů Rubia

Rubia pečuje o váš motor

Dlouhá životnost motoru: ochrana před mechanickým opotřebením

Výrobky Rubia obsahují speciální molekuly, které na kovových površích vytvářejí silný film, jenž za přítomnosti vysokých tlaků a extrémních teplot snižuje mechanické opotřebení, čímž prodlužuje životnost motoru.

Hladší chod a nižší spotřeba motorů: čistší motory

Pokročilé aktivní molekuly ve výrobcích Rubia předcházejí tvorbě škodlivých usazenin tím, že zajišťují jejich rozptylování. Výrobky tak zlepšují životnost motoru a zajišťují jeho hladší a úspornější provoz.

Delší intervaly výměny oleje: odolnost vůči oxidaci

Syntetické základní oleje vyznačující se mimořádným obsahem antioxidačních aditiv zvyšují odolnost výrobků Rubia vůči oxidaci, a to i za extrémních teplot, čímž prodlužují intervaly výměny oleje.

Nižší spotřeba oleje: lepší ochrana proti opotřebení a čistší motor

Výrobky Rubia se speciálními aditivy na ochranu proti opotřebení minimalizují množství motorového oleje vnikajícího do spalovací komory a tím snižují jeho spotřebu.

Vliv na snižování spotřeby: vynikající ochrana i při nízké viskozitě

Motorové oleje mohou kontrolou viskozity a snižováním tření přispívat k úsporám paliva. Nižší viskozita maziva snižuje celkové tření v motoru, což se příznivě projevuje v nižší spotřebě. Řada výrobků Rubia FE je výrobci těžkých užitkových vozidel schválena pro použití v jejich motorech, aby bylo možné dosáhnout jejich cílů v oblasti snižování spotřeby.

Dlouhá životnost zařízení, nižší náklady na údržbu: kompatibilita se systémy čištění výfukových plynů

Díky technologii s nízkým obsahem SAPS (nízký obsah sulfátového popela, fosforu a síry) pomáhají výrobky Rubia předcházet zanášení částicových filtrů (DPF) u vznětových motorů a chrání tyto motory vybavené systémy čištění výfukových plynů, čímž snižují náklady na údržbu a přispívají k ochraně životního prostředí.

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.