Skip to content

Výhody motorových olejů Rubia

Rubia pečuje o váš motor

Dlouhá životnost motoru: ochrana před mechanickým opotřebením

Výrobky Rubia obsahují speciální molekuly, které na kovových površích vytvářejí silný film, jenž za přítomnosti vysokých tlaků a extrémních teplot snižuje mechanické opotřebení, čímž prodlužuje životnost motoru.

Hladší chod a nižší spotřeba motorů: čistší motory

Pokročilé aktivní molekuly ve výrobcích Rubia předcházejí tvorbě škodlivých usazenin tím, že zajišťují jejich rozptylování. Výrobky tak zlepšují životnost motoru a zajišťují jeho hladší a úspornější provoz.

Delší intervaly výměny oleje: odolnost vůči oxidaci

Syntetické základní oleje vyznačující se mimořádným obsahem antioxidačních aditiv zvyšují odolnost výrobků Rubia vůči oxidaci, a to i za extrémních teplot, čímž prodlužují intervaly výměny oleje.

Nižší spotřeba oleje: lepší ochrana proti opotřebení a čistší motor

Výrobky Rubia se speciálními aditivy na ochranu proti opotřebení minimalizují množství motorového oleje vnikajícího do spalovací komory a tím snižují jeho spotřebu.

Vliv na snižování spotřeby: vynikající ochrana i při nízké viskozitě

Motorové oleje mohou kontrolou viskozity a snižováním tření přispívat k úsporám paliva. Nižší viskozita maziva snižuje celkové tření v motoru, což se příznivě projevuje v nižší spotřebě. Řada výrobků Rubia FE je výrobci těžkých užitkových vozidel schválena pro použití v jejich motorech, aby bylo možné dosáhnout jejich cílů v oblasti snižování spotřeby.

Dlouhá životnost zařízení, nižší náklady na údržbu: kompatibilita se systémy čištění výfukových plynů

Díky technologii s nízkým obsahem SAPS (nízký obsah sulfátového popela, fosforu a síry) pomáhají výrobky Rubia předcházet zanášení částicových filtrů (DPF) u vznětových motorů a chrání tyto motory vybavené systémy čištění výfukových plynů, čímž snižují náklady na údržbu a přispívají k ochraně životního prostředí.

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Chci se přihlásit k odebírání Newsletteru a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů. Z odebírání Newsletteru je možné se kdykoliv odhlásit zde, anebo prostřednictvím odkazu v zaslaném newsletteru.