Skip to content

Rubia: Motorové oleje pro nákladní vozy

Je na čase věřit vašemu motorovému oleji

Produkt Rubia, 5l

Technologie motorových olejů schválená výrobci nákladních vozidel

Doporučuje více než 200 výrobců užitkových vozidel

Výrobky Rubia byly více než 200krát testovány a schváleny předními výrobci těžkých užitkových vozidel (Original Equipment Manufacturers -OEM-)

Tato schválení jednotlivých výrobků představují záruku, že oleje Rubia jsou 100% kompatibilní s technologií motorů příslušných výrobců.

Prémiové výrobky a řešení šitá na míru pro zvýšení vaší provozní efektivity

Společnost TotalEnergies díky své řadě prémiových motorových olejů Rubia, jež jsou testovány v reálném provozu v rámci flotilových zkoušek a schvalovány výrobci těžkých užitkových vozidel, prodlužuje dobu provozu a snižuje náklady na údržbu. K tomuto cíli přispívá i služba LubAnac, jež poskytuje zpětnou vazbu ve formě analýz použitých olejů, které provádí technický servisní tým společnosti přímo v terénu.

Společnost TotalEnergies vyvíjí svá maziva šitá na míru ve svém nejmodernějším výzkumném a vývojovém středisku ve Francii. Výrobky jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s výrobci vozidel, aby bylo zajištěno splnění jejich sofistikovaných a náročných technických požadavků.

* Pro celou řadu Rubia.

Rubia pečuje o váš motor

Více informací

Představujeme řadu Rubia Optima 3100

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Chci se přihlásit k odebírání Newsletteru a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů. Z odebírání Newsletteru je možné se kdykoliv odhlásit zde, anebo prostřednictvím odkazu v zaslaném newsletteru.