Skip to content

VIDEO & ROZHOVOR: Jak ClearNOx® ušetřil 60 % nákladů v autodopravě Jiří Žabka – LEVEL

V dopravní firmě Jiří Žabka – LEVEL se specializací na přepravu mezi Českem a Itálií řešili problém s vysokou poruchovostí systémů SCR. Jak jim pomohl ClearNOx®, produkt TotalEnergies, který maximalizuje životnost SCR katalyzátorů? Na zkušenosti z praxe jsme se ptali jednatele Jiřího Žabky.

<img alt="ClearNOx" src="https://total-mc25-front-pad.damdy.com/ressources/media/secured/YTo2OntzOjc6ImNvdW50cnkiO047czo0OiJkYXRlIjtOO3M6MTM6Im9yaWdpbmFsTWVkaWEiO2k6MDtzOjQ6Il9pYWEiO2k6MDtzOjI6Il9nIjtpOjE2NzE0NTg2Mjg7czozOiJfc3QiO3M6MTA6ImU2MGJiNTZlNDQiO30%3D/photo-73066-clearnox.jpg" /><br /><h2> <iframe allowfullscreen="true" class="player" frameborder="0" height="432" mozallowfullscreen="true" scrolling="no" src="https://total-mc25-front-pad.damdy.com/player-html5-fa52d50377575be48b5118afa742f781.html" title="ClearNOx" webkitallowfullscreen="true" width="768">ClearNOx</iframe></h2> <p></p>

Mezinárodní autodopravce s tradicí od roku 1992

Portrét jednatele Jiřího Žabky

Představte prosím svoji firmu, její historii a čím se zabýváte.
Jmenuji se Jiří Žabka a jsem jednatelem společnosti Jiří Žabka – LEVEL. Naše firma byla založena v roce 1992 otcem Jiřím Žabkou a dodnes si drží status rodinné firmy. Jsme dopravní firma, která se specializuje na dopravu mezi Českou republikou a Itálií. Přepravujeme sběrné zásilky s paletovým, volně loženým, chlazeným a mraženým zbožím.

 

Jaké cíle a vize má společnost Jiří Žabka – LEVEL do budoucna?
Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníků i zaměstnanců a kvalitní služby. Naší vizí do budoucna je udržet tato kritéria ve stejné kvalitě a spokojenosti, jako tomu bylo doposud.

„ClearNOx® nám ušetřil 60 % nákladů“

Proč jste se rozhodli vyzkoušet produkt ClearNOx®? Jaký problém jste potřebovali vyřešit?
ClearNOx® jsme se rozhodli využít z důvodu velké poruchovosti systému SCR s AdBlue a s tím spojených vícenákladů a komplikací.

 

Jak vám ClearNOx® s těmito problémy pomohl?
ClearNOx® nám ušetřil 60 % nákladů spojených s opravami na systémech SCR, zlepšil spolehlivost vozidel na cestách a tím snížil i dobu strávenou v servisech.

 

Řidič jde tankovat ClearNOx® do přistaveného kamionu

 

Jakou jste měli zkušenost se zaváděním do praxe?
ClearNOx® využíváme přibližně rok a půl, jeho zavedení do praxe bylo velmi jednoduché. Aktuálně ho používáme v celé naší flotile 87 vozidel různých značek.

 

Čím pro vás byl ClearNOx® při výběru zajímavější než ostatní možnosti?
S firmou TotalEnergies velmi úzce spolupracujeme, jejich výrobkům věříme a také je to jedna z mála firem, které nabízely řešení již zmíněných komplikací se systémem SCR.

 

Doporučil byste ClearNOx® na základě svých zkušeností ostatním? Pokud ano, tak proč?
Všichni, kdo pracujeme v dopravě, víme, že naše auta vydělávají, když se kola točí. A právě o to se ClearNOx® stará.

„Hledali jsme především stabilního partnera“

Kamion firmy Jiří Žabka – LEVEL jede po silnici mezi poli

Využíváte i nějaké další produkty TotalEnergies?
Produkty TotalEnergies využíváme už přibližně 4 roky a jsme velmi spokojeni. Aktuálně odebíráme oleje, sorbenty a další výrobky.

 

Co vás na začátku vedlo k tomu, že jste si vybrali právě TotalEnergies?
Hledali jsme především stabilního partnera, který nám zaručí kvalitu za příznivé ceny. Povedlo se a přineslo nám to mnoho výhod. Proto je naše spolupráce nadprůměrná.

 

Co na spolupráci s TotalEnergies oceňujete?
Zatím jsem nenarazil na žádný produkt, který by nám nevyhovoval. Celková spolupráce od objednání až po doručení, včetně celé komunikace a benefitů, je bezkonkurenční.

ClearNOx® – kapalina, která chrání systém SCR před zanášením

10l balení kapaliny ClearNOx®

  • ClearNOx® chrání katalyzátory SCR před zanášením, které vzniká zejména při častých zastávkách nebo provozu v chladu a vede k drahým odstávkám a opravám.
  • Jedná se o kapalinu AdBlue, která obsahuje aditiva zabraňující tvorbě krystalků kyseliny kyanurové na mřížkách SCR katalyzátorů.
  • ClearNOx® je vhodný pro flotily dovozců a výrobců těžkých strojů, zemědělských a dopravních podniků, stavebních a logistických firem.

 

Zaujal vás ClearNOx® a chcete vědět víc? Napište nám, ozveme se s nezávaznou nabídkou.

Pro podnikatele a firmy máme další řešení, která šetří náklady: analýzu olejů LubAnac, kompletní řadu zemědělských olejů Agri, oleje Rubia šetřící palivo nebo nabídku dobíjecích stanic pro elektromobily. Přečtěte si také o inovacích, které připravujeme, nebo už rovnou nabízíme:

 

 

Datum vydání: 20. 12. 2022

Sdílet na FacebookSdílet na Facebook

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.