Skip to content

Extrémně všestranný asfalt, dodávaný v mnoha variantách.

Řada AZALT je vhodná zejména pro výrobu horkých a teplých asfaltových směsí, ale také pro jiné úpravy, jako jsou například lité asfalty a tenké vrstvy.

AZALT je vyráběn v souladu s evropskými specifikacemi. Většinu výrobků této řady lze okamžitě dodat z rafinerie v Leuně, naší výrobní jednotky v Kouřimi, eventuálně je možné na základě individuálních požadavků zákazníka po předchozím objednání požadované produkty vyrobit. Silniční asfalt AZALT je možné dodat také aditivovaný přilnavostní přísadou pro zvýšení přilnavosti ke kamenivu, více informací o AZALT AP ® se dozvíte zde.

Bezpečnostní listy k tomuto výrobku jsou k dispozici pod tímto odkazem .

Vlastnosti řady:

  • všestranný výrobek pro silniční stavitelství,
  • vlastnosti výrobku jsou v souladu s požadavky ČSN EN 12 591,
  • k dodání také s aditivy pro zvýšení přilnavosti a/nebo s aditivy upravujícími viskozitu výrobku a šetřící životní prostředí,
  • specifikace výrobků řady AZALT lze najít v přehledu asfaltových výrobků.

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.