Skip to content

Prvotřídní modifikovaný asfalt – řešení pro dopravně a klimaticky extrémně zatížené vozovky.

Nikdy v historii se po vozovkách nepohybovalo tolik vozidel. A jejich počet roste každým dnem. S přibývajícím dopravním zatížením narůstají i požadavky na únosnost a kapacitu silniční sítě. Pro splnění těchto nároků je třeba volit takové materiály, které odalojí zatížení dlouhou řadu let.

Polymerem modifikované asfalty STYRELF jsou vhodné k výrobě asfaltových směsí s nejvyššími nároky. Dokazují to již přes 30 let na vozovkách v těch nejtěžších podmínkách. Jako příklad použití modifikovaného asfaltu Styrelf na konkrétním úseku vozovky slouží případová studie "STYRELF – 19 let životnosti na dálnici bez jediné trhliny".

Typickým příkladem použití řady STYRELF jsou vozovky se značným dopravním zatížením, jako jsou například dálnice a rychlostní silnice. Díky své odolnosti proti trvalým deformacím a vzniku nízkoteplotních a únavových trhlin je řada STYRELF ideálním řešením také pro mosty, letiště a skladovací prostory v přístavech.

Všechna pojiva lze po dodání ihned použít a v tancích je ani při delším skladování není třeba dále míchat. Asfalty jsou k dostání v široké paletě gradací, aby bylo možné pokrýt všechny Vaše nároky. 

Bezpečnostní listy k tomuto výrobku jsou k dispozici pod tímto odkazem .

Vlastnosti řady:

  • roky ověřená kvalita s širokým spektrem použití,
  • asfalty jsou vyrobeny v souladu s ČSN EN 14023,
  • výborná odolnost proti tvorbě trvalých deformací a nízkoteplotních trhlin,
  • vysoká koheze a skvělé adhezní parametry,
  • široký obor plasticity a zvýšená odolnost proti stárnutí.

Pojivo STYRELF dodáváme v mnoha variantách:

ASFALT POPIS
TOTAL STYRELF A

polymerem modifikovaný asfalt pro vysoká dopravní a klimatická zatížení

TOTAL STYRELF AP

polymerem modifikovaný asfalt se zvýšenou přilnavostí

TOTAL STYRELF TR

polymerem modifikovaný asfalt umožňující míchání a hutnění při nižších teplotách

TOTAL STYRELF RC

polymerem modifikovaný asfalt určený pro recyklaci

TOTAL STYRELF IntaKt

polymer modifikovaný asfalt odolný proti úkapům PHM a rozmrazovacím postřikům

TOTAL STYRELF ECO2

polymerem modifikovaný asfalt, umožňující míchání a hutnění při nižších teplotách, na přírodní bázi

TOTAL STYRELF GP

polymerem modifikovaný asfalt pro závodní okruhy

 

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.