Skip to content

MULTIS COMPLEX SHD 00, 32, 100, 220, 460

Syntetická vysoce výkonná plastická maziva pro extrémní tlaky na bázi lithno-vápenatého komplexu. Doporučené pro mazání v nejrůznějších průmyslových aplikacích v náročných provozních podmínkách, zvlášť při vysokých nebo nízkých teplotách, při kterých již lithná mýdla nebo běžná maziva na bázi lithného komplexu nestačí. Vyvinuto speciálně pro suchou část procesu výroby papíru, hlavně pro plstěné válce.

  • ISO 6743-9: L-XEEHB 00, 2 nebo 1/2
  • DIN 51502: KP2, 00 nebo 1/2 P-50

MULTIS COMPLEX EP 2, 3

Víceúčelové mazivo pro extrémní tlaky a vysoké teploty na bázi lithného komplexu. Vyvinuté pro mazání v jakýchkoli provozních podmínkách, zvlášť při vysokých teplotách, při kterých již lithná maziva nestačí. Určené pro mazání zatížených kluzných, kuličkových a válečkových ložisek, uložení kol, podvozků a různých rázově nebo vibracemi zatěžovaných aplikací v dopravě, zemědělství a terénních automobilech. Vhodné jako hlavní mazivo pro průmyslové aplikace vyžadující stupeň NLGI 2. Plastické mazivo odolávající extrémním tlakům, odolné vůči vysokým teplotám.

  • ISO 6743-9: L-XBE HB 2 nebo 3
  • DIN 51502: KP2P nebo 3N- 20

MULTIS COMPLEX HV 2

Víceúčelové plastické mazivo se zvýšenou viskozitou základového oleje na bázi lithného komplexu pro náročné aplikace při extrémních tlacích a vysokých teplotách, kde je použití konvenčních lithných maziv je omezeno.  Určené pro mazání vysoce zatížených kuličkových a valivých ložisek, univerzálních kloubů, podvozků a různých rázově zatížených nebo vibrujících dopravních, zemědělských a stavebních mechanismů provozovaných ve vlhkém a prašném prostředí.

  • ISO 6743-9:L-XBEHB 2
  • DIN 51502:KP2P-30 

 

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Chci se přihlásit k odebírání Newsletteru a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů. Z odebírání Newsletteru je možné se kdykoliv odhlásit zde, anebo prostřednictvím odkazu v zaslaném newsletteru.