Skip to content

MULTIS COMPLEX SHD 00, 32, 100, 220, 460

Syntetická vysoce výkonná plastická maziva pro extrémní tlaky na bázi lithno-vápenatého komplexu. Doporučené pro mazání v nejrůznějších průmyslových aplikacích v náročných provozních podmínkách, zvlášť při vysokých nebo nízkých teplotách, při kterých již lithná mýdla nebo běžná maziva na bázi lithného komplexu nestačí. Vyvinuto speciálně pro suchou část procesu výroby papíru, hlavně pro plstěné válce.

  • ISO 6743-9: L-XEEHB 00, 2 nebo 1/2
  • DIN 51502: KP2, 00 nebo 1/2 P-50

MULTIS COMPLEX EP 2, 3

Víceúčelové mazivo pro extrémní tlaky a vysoké teploty na bázi lithného komplexu. Vyvinuté pro mazání v jakýchkoli provozních podmínkách, zvlášť při vysokých teplotách, při kterých již lithná maziva nestačí. Určené pro mazání zatížených kluzných, kuličkových a válečkových ložisek, uložení kol, podvozků a různých rázově nebo vibracemi zatěžovaných aplikací v dopravě, zemědělství a terénních automobilech. Vhodné jako hlavní mazivo pro průmyslové aplikace vyžadující stupeň NLGI 2. Plastické mazivo odolávající extrémním tlakům, odolné vůči vysokým teplotám.

  • ISO 6743-9: L-XBE HB 2 nebo 3
  • DIN 51502: KP2P nebo 3N- 20

MULTIS COMPLEX HV 2

Víceúčelové plastické mazivo se zvýšenou viskozitou základového oleje na bázi lithného komplexu pro náročné aplikace při extrémních tlacích a vysokých teplotách, kde je použití konvenčních lithných maziv je omezeno.  Určené pro mazání vysoce zatížených kuličkových a valivých ložisek, univerzálních kloubů, podvozků a různých rázově zatížených nebo vibrujících dopravních, zemědělských a stavebních mechanismů provozovaných ve vlhkém a prašném prostředí.

  • ISO 6743-9:L-XBEHB 2
  • DIN 51502:KP2P-30 

 

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.