Skip to content

CERAN XM 100, 220, 460, 720

Plastické mazivo NOVÉ GENERACE kalcium-sulfonátového komplexu je odolné vůči extrémním tlakům, vysokým teplotám a vodě. Nový typ zpevňovadla výrazně zlepšuje provozní vlastnosti při zachování velmi vysoké čerpatelnosti maziva. Lze jej rovněž použít pro aplikace při vyšších rychlostech. CERAN XM je vhodný pro mazání všech mechanismů a součástí s vysokým zatížením a rázy a  v provozních podmínkách, kde je mazivo v častém kontaktu s vodou.

  • ISO 6743-9: L-XBF HB 1/2
  • DIN 51 502: KP1/2R -25 nebo -30

CERAN XS 80, 320

Plastické mazivo NOVÉ GENERACE kalcium-sulfonátového komplexu, odolné vůči extrémním tlakům, nízkým teplotám a vodě. Velmi výkonné syntetické mazivo pro široký rozsah pracovních teplot. Vhodné pro velmi vysoké rychlosti (XS 80). Zajišťuje snížení spotřeby plastických maziv-long life.

  • ISO 6743-9:L-XEFIB1/2
  • DIN 51502:KP1/2R-50 nebo -30

CERAN AD PLUS

Plastické mazivo na bázi kalcium-sulfonátového komplexu odolné vůči extrémním tlakům a vodě. Vyvinuté pro  ochranu součástek a určené pro mazání kluzných kolejnic, ocelových lan, navijáků, menších otevřených převodů a řetězů vystavených náročným podmínkám. Používá se v lodní dopravě, cementárnách, dolech a lomech, přístavech (např. jeřáby) a pro další účely v „těžkém“ průmyslu.

  • ISO 6743-9: L-XBDIB 0
  • DIN 51 502: OGP0N -20

CERAN GEP

Plastické mazivo na bázi kalcium-sulfonátového komplexu, odolné vůči extrémním tlakům, vysokým teplotám a vodě s obsahem pevných maziv. Je určeno především pro mazání otevřených bubnových převodů, jednoduchých a dvojitých převodů s pastorkem a mlýnských kol provozovaných v náročných podmínkách. Je určeno pro mazání zařízení zejména v cementárnách a cukrovarech (kluzná ložiska, pastorky, otevřené převody).

  • ISO 6743-9: L-XBF HB 0
  • DIN 51 502: OGPF0R -20

NEVASTANE XS 80, 320

Syntetické potravinářské plastické mazivo na bázi kalcium-sulfonátového komplexu pro náročné aplikace. Vhodné pro vysoké zatížení a vysoké rychlosti (XS 80) v širokém rozsahu pracovních teplot. Mimořádná odolnost proti vodě. Zajišťuje snížení spotřeby plastických maziv long life.

  • ISO 6743-9: L-XEDIB1/2
  • DIN 51502:KP1/2-50 nebo -30

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.