Skip to content

BIOMULTIS EP 2

Vysoce výkonné biologicky odbouratelné plastické mazivo na lithné bázi pro extrémní tlaky, vyvinuté pro silniční i terénní automobily provozované v ekologicky citlivých oblastech, jako jsou zemědělství, komunální práce, lesní hospodářství nebo říční a námořní doprava. Víceúčelové mazivo, zvlášť vyvinuté pro mazání ložisek, kluzných ložisek nebo kardanových kloubů a přizpůsobené pro aplikace v mokrém, prašném či suchém prostředí při střední zátěži a rychlostech v dopravě, zemědělské výrobě a pro terénní automobily.

  • ISO 6743-9: L-XCEEB 2
  • DIN 51502: KP2K-30

BIOMULTIS SEP 2

Víceúčelové biologicky odbouratelné plastické mazivo na lithno-vápenné bázi. Vyvinuté pro nejrůznější potřeby mazání za všech provozních podmínek, zvláště při vyšších provozních teplotách, kde dostatečné mazání nezajistí běžné lithiové mazivo. Složením je určeno pro mazání kluzných, kuličkových a válečkových ložisek, kardanových kloubů, šasi a dalších mechanismů namáhaných rázově nebo vibracemi. Použitelný v dopravě, zemědělské výrobě a terénních automobilech.

  • ISO 6743-9: L-XDDEB 2
  • DIN 51502: KPE2N-35

BIOADHESIVE PLUS

Biologicky odbouratelné vápenaté plastické mazivo s vynikající přilnavostí a odolností vůči vodě.

BIOADHESIVE PLUS je speciálně vyvinuté plastické mazivo pro ochranu kovových součástí v přítomnosti vody (včetně mořské vody), použití v lodním průmyslu a přístavních zařízeních k mazání  a ochraně kluzných drah, kabelů, lan, navijáků, řetězů... Mazivo je výborně přizpůsobené pro statickou ochranu náhradních dílů. Je rovněž vhodné pro ztrátové mazání v oblastech se zvýšenou mírou ochrany životního prostředí.

  • ISO 6743-9 : L-XBBIA 1
  • DIN 51 502 : ME1E –20 

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Chci se přihlásit k odebírání Newsletteru a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů. Z odebírání Newsletteru je možné se kdykoliv odhlásit zde, anebo prostřednictvím odkazu v zaslaném newsletteru.