Skip to content

BIOMULTIS EP 2

Vysoce výkonné biologicky odbouratelné plastické mazivo na lithné bázi pro extrémní tlaky, vyvinuté pro silniční i terénní automobily provozované v ekologicky citlivých oblastech, jako jsou zemědělství, komunální práce, lesní hospodářství nebo říční a námořní doprava. Víceúčelové mazivo, zvlášť vyvinuté pro mazání ložisek, kluzných ložisek nebo kardanových kloubů a přizpůsobené pro aplikace v mokrém, prašném či suchém prostředí při střední zátěži a rychlostech v dopravě, zemědělské výrobě a pro terénní automobily.

  • ISO 6743-9: L-XCEEB 2
  • DIN 51502: KP2K-30

BIOMULTIS SEP 2

Víceúčelové biologicky odbouratelné plastické mazivo na lithno-vápenné bázi. Vyvinuté pro nejrůznější potřeby mazání za všech provozních podmínek, zvláště při vyšších provozních teplotách, kde dostatečné mazání nezajistí běžné lithiové mazivo. Složením je určeno pro mazání kluzných, kuličkových a válečkových ložisek, kardanových kloubů, šasi a dalších mechanismů namáhaných rázově nebo vibracemi. Použitelný v dopravě, zemědělské výrobě a terénních automobilech.

  • ISO 6743-9: L-XDDEB 2
  • DIN 51502: KPE2N-35

BIOADHESIVE PLUS

Biologicky odbouratelné vápenaté plastické mazivo s vynikající přilnavostí a odolností vůči vodě.

BIOADHESIVE PLUS je speciálně vyvinuté plastické mazivo pro ochranu kovových součástí v přítomnosti vody (včetně mořské vody), použití v lodním průmyslu a přístavních zařízeních k mazání  a ochraně kluzných drah, kabelů, lan, navijáků, řetězů... Mazivo je výborně přizpůsobené pro statickou ochranu náhradních dílů. Je rovněž vhodné pro ztrátové mazání v oblastech se zvýšenou mírou ochrany životního prostředí.

  • ISO 6743-9 : L-XBBIA 1
  • DIN 51 502 : ME1E –20 

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.