Skip to content

COPAL EP 2

Plastické mazivo na bázi aluminium komplex odolné vysokým teplotám a extrémním zatížením.

COPAL EP 2 představuje plastické mazivo formulované pro aplikace v průmyslu, zemědělství, stavebním sektoru a v náročných mechanismech mobilních strojních zařízení.

Typické aplikace představují rázově zatížená ložiska, vysoce zatížené převodové spoje, mobilní jeřáby, lisy apod. Zejména vhodné mazivo pro různé použití v průmyslu a stavebnictví při náročných provozních podmínkách (vysoké teploty a tlaky).

  • ISO 6743-9: L-XBDEB 2
  • DIN 51 502 KP2N -20
  • COPAL GEP 0

COPAL GEP 0

Plastické mazivo na bázi aluminium komplex s pevnými mazivy - odolné vodě,  vysokým teplotám a extrémním zatížením.

COPAL GEP 0 je přednostně navržen pro použití v otevřených převodech, jednoduchých nebo dvojitých pastorcích pecí a mlýnů pracujících za obtížných podmínek. Použití v cementárenském a těžkém průmyslu.

  • ISO 6743-9: L-XBDHB 0
  • DIN 51 502: OGPF0N – 20

NEVASTANE XMF 00, 0, 1, 2

Víceúčelová maziva snášející extrémní tlaky, vhodná pro náhodný styk s potravinami. Založena na komplexu hlinitého mýdla, bílého minerálního oleje a vybraných aditiv. Speciálně přepracované složení nabízí nová bílá víceúčelová maziva s lepším výkonem v přítomnosti vody s výjimečným výkonem při zatížení extrémním tlakem pro stupně 1 a 2. Doporučená k použití všude, kde dochází k vysokému zatížení zařízení, v potravinářském a nápojovém průmyslu. Pro zatížené převody a ložiska, balicí a plnicí stroje apod. provozované v širokém rozpětí pracovních teplot od -20°C do +150°C.

  • NSF H1
  • Kosher
  • Halal
  • ISO 21469
  • ISO 6743-4 HM

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.