Skip to content

Praha, 1. června 2021 – Společnost Total mění název na TotalEnergies. Reaguje tak na vyvíjející se energetický trh a zejména na potřeby zákazníků. Šíře portfolia a klíčové hodnoty společnosti, mezi které dlouhodobě patří i udržitelný rozvoj a zodpovědný přístup k životnímu prostředí, jsou s příchodem nové identity čitelnější.

Energie je život, všichni ji potřebujeme a zároveň je zdrojem pokroku. Abychom přispěli k udržitelnému rozvoji planety, která čelí výzvě v oblasti klimatu, postupujeme společně vpřed směrem k novým energiím. Energie se stále obnovuje, a to je i naše cesta. Naší ambicí je stát se světovým hráčem v transformaci energie. Proto se Total mění a stává se TotalEnergies,“ říká Patrick Pouyanné, předseda představenstva a generální ředitel TotalEnergies.

Přehled energetických zdrojů s logy: ropa, zemní plyn, elektřina, vodík, biomasa, vítr, slunce

Spolu s touto změnou názvu získává TotalEnergies i novou vizuální identitu. Nyní je tak celá komunikace jednotná a srozumitelná všem: TotalEnergies je energetická společnost, která se zavázala vyrábět a poskytovat energie, které jsou stále dostupnějšíspolehlivější čistší.

O TotalEnergies 

TotalEnergies je energetická společnost, která vyrábí a poskytuje energie: ropu a biopaliva, zemní plyn a zelené plyny, obnovitelné zdroje a elektřinu. Našich 105 000 zaměstnanců se zavázalo poskytovat energii, která je stále dostupnější, čistší, spolehlivější a přístupnější co největšímu počtu lidí. Společnost TotalEnergies, která působí ve více než 130 zemích, staví udržitelný rozvoj do středu svých projektů a aktivit. 

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.