Skip to content

Maziva Fuel Economy

Nižší spotřeba paliva, nižší emise CO2, dokonalejší ochrana motoru, nižší opotřebení… TotalEnergies vyvinul maziva Fuel Economy, která mají zákazníkovi pomoci zlepšit výkon jeho vozidel a zařízení a zároveň významně snížit dopady na životní prostředí a také provozní náklady. U společnosti TOTAL Lubrifiants jdou ekonomie a ekologie ruku v ruce.

Fuel Economy

 

Co jsou maziva Fuel Economy?

Maziva Fuel Economy mají speciální složení, které v porovnání s konvenčními oleji pomáhá šetřit palivo, a přitom nabízí stejnou úroveň výkonu. Tato charakteristika se týká především motorových olejů, ale může se uplatnit i v oblasti převodových olejů, náprav a dalších.

Používání maziv TOTAL Fuel Economy má svůj smysl i z hlediska financí a je vstřícným krokem vůči životnímu prostředí. To, že maziva Fuel Economy zlepšují výkon vašeho motoru, má za následek významné snížení spotřeby paliva, čímž šetříte peníze a snižujete svou uhlíkovou stopu. Naše maziva Fuel Economy jsou součástí TOTAL EcoSolutions.

Použití maziv Fuel Economy

Sortiment produktů TOTAL Fuel Economy je vhodný pro mnoho typů vozidel a průmyslových zařízení:

Maziva Fuel Economy pro osobní automobily
Maziva Fuel Economy umožňují snížit znečištění emisemi na kilometr/míli. Optimalizují efektivitu systémů následné úpravy výfukových plynů ve vozidle a prodlužují životnost motoru tím, že zvyšují čistotu a ochranu proti opotřebení.

Maziva Fuel Economy pro stavební stroje
Skupina TotalEnergies jako skutečná jednička v úsporách paliva je jediným hráčem ve svém odvětví, který nabízí univerzální koncepci šetření palivem sektoru stavebních strojů. Díky konceptu TP STAR CONCEPT mohou pracovníci v tomto sektoru vyhovět veškerým nárokům na mazání tím, že použijí pouze dva druhy maziva místo 10 až 15, která jsou obvykle pro taková zařízení zapotřebí.

Maziva Fuel Economy pro zemědělské stroje
Skupina TotalEnergies patří k několika málo společnostem, které vyvíjejí maziva šetrná k palivu pro zemědělské stroje. Díky tomu, že naše maziva vyhovují nejnovějším specifikacím výrobce, můžete ušetřit 600 litrů paliva a 1,6 tuny CO2 na jeden stroj za rok.

Maziva Fuel Economy pro nákladní automobily, městské a dálkové autobusy
Skupina TotalEnergies je jedním z mála hráčů na poli maziv, kteří pro svoje maziva šetrná k palivu získali certifikace od čtyř nezávislých subjektů. Tyto organizace potvrzují, že průměrná úspora paliva je jeden litr na 100 km neboli 3 %.*

* Testy byly prováděny na vozidlech vybavených motorem Cummins ISX, převodovkou Eaton a diferenciálem Dana.

O krok vpřed

Skupina TotalEnergies je vedoucím hráčem na poli maziv šetrných k palivu. Vyvíjíme a prodáváme tyto typy maziv více než 15 let. Nabízet našim zákazníkům stále efektivnější maziva se pro Skupinu TotalEnergies stalo tradicí a hnacím motorem inovací. Jsme hrdí, že na trhu nabízíme nejširší sortiment produktů a že jejich výkonnostní charakteristiky potvrzují jak výrobci, tak značka

Kvalitu Fuel Economy oceňují výrobci stejně jako uživatelé

Jakmile jsou maziva Fuel Economy v laboratořích vyvinuta, jsou podrobena masivnímu testování – od testů v nezávislých laboratořích až po škálu zkoušek na celém vozovém parku. U maziv Fuel Economy měly testy pokaždé vynikající výsledky: Vyšší výkon a životnost motorů, dokonalejší ochrana motoru, delší životnost převodovky, nižší náklady na údržbu a provoz, snížená spotřeba paliva a další!

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na https://www.totalenergies.cz/zasady-spravy-osobnich-udaju-cookies.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.