Skip to content

Řada FOLIA je revolucí v oblasti kovoobrábění. Je to kapalina na bázi biologických zdrojů a vody bez olejů a emulgátorů. S vysokou lubrifikační schopností a vynikajícím chladicím výkonem nabízí uživateli jedinečné řešení pro celou řadu kovoobráběcích operací.

TŘI HLAVNÍ VÝHODY: ZDRAVÍ, BEZPEČNOST A VÝKONNOST

Díky využití moderních technologií přinášíme na trh první a jedinou kovoobráběcí kapalinu nahrazující standardní oleje polymery s biosložkami, které poskytují nejlepší výkon pro zpracovatele i životní prostředí.

 

Klíčové vlastnosti kapaliny Total Folia

 

FOLIA je revoluční řešení v oblasti zpracování kovů. Nový produkt nabízí lepší výkon jak pro zpracovatele, tak i pro životní prostředí, a to využitím inovativních technologií, které nahrazují tradičně používané oleje bio polymery.

Inovace pro průmysl

FOLIA naplňuje závazek společnosti TotalEnergies dodávat dostupnou, spolehlivou, čistou energii, která splňuje nejvyšší bezpečnostní a ekologické normy. Nová kapalina řeší tři hlavní otázky - zdraví, bezpečnost a životní prostředí - a zlepšuje pracovní podmínky našich zákazníků.

 

Výhody kapaliny Total Folia

 

Tato nová kovoobráběcí kapalina je ukázkou naší schopnosti splnit potřeby zákazníků a neustále zlepšovat produkty TotalEnergies. FOLIA přináší výrazné úspory nákladů na údržbu a obnovu výrobních nástrojů a navíc zlepšuje pracovní podmínky obsluhy.

 

Vyhověli jsme potřebám našich zákazníků a zásluhou této inovace jim můžeme nabídnout zdravější, bezpečnější a výkonnější řešení.

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.