Skip to content

O nás a našich asfaltech

Budova Tour Total v Paříži

TOTAL S. A. je jedničkou v dodávkách asfaltů na francouzském trhu a partnerem stavebních firem při třetině prací prováděných na francouzském území.

Pobočka TotalEnergies Marketing Česká republika s.r.o., patří díky více než dvaceti letům zkušeností k vedoucím výrobcům vysoce kvalitních asfaltových pojiv na českém trhu. Nabízíme paletu produktů obsahující trvale udržitelné a trvanlivé asfalty, které umožňují snížení pracovních a výrobních teplot.

Soustavným vývojem a inovacemi sledujícími trendy trhu neustále rozšiřujeme portfolio našich produktů. Tento postup je podporován našimi výzkumnými středisky v Solaize u Lyonu, v Brunsbüttelu u Hamburku a v Prestonu.

Díky vybraným zdrojům ropy, výkonným výrobním zařízením a kompetentním spolupracovníkům zaručujeme vysokou kvalitu a včasné dodání produktů. K výrobnímu programu patří kromě asfaltových pojiv využitelných jak pro silniční, tak pro průmyslové aplikace také řada speciálních výrobků s upravenými vlastnostmi pro zvláštní oblasti využití. Z rafinerií v Leuně a Schwedtu i z našich výrobních jednotek v Brunsbüttelu, Webau a Kouřimi u Kolína jsme schopni včas realizovat dodávky v horkém stavu v silničních nebo železničních cisternách, případně blocích za studena balených do PE-folie a ve formě granulátu.

Klíčem k úspěchu je pro nás efektivní vývoj asfaltů ve spolupráci s našimi zákazníky. Nabízíme technickou podporu a poradenství při užití stávajících a inovativních technologií. Na základě zkušeností z praxe se snažíme optimalizovat nabídku produktů a dodat našim zákazníkům nejvhodnější produkt, navíc zabalený pro ně ideálním způsobem. Skupina TotalEnergies se soustavně snaží o zvýšení povědomí o asfaltu mezi zákazníky a zahájila první interaktivní online kurz o bitumenu a možnostech jeho využití s názvem "Využití bitumenu pro lepší cesty a inovační aplikace". Podobně se snažíme rozšiřovat povědomí o asfaltu v České republice a Slovensku vzdělávacími kurzy, zaměřené na rozšíření znalosti v oblasti asfaltových pojiv, směsí a poruch vozovek.

Snažíme se trvale zlepšovat bezpečnost ve výrobních závodech, snižováním hluku a pachových emisí minimalizovat vliv našich výrobních jednotek na obyvatele sousedních pozemků a také investujeme značné úsilí do prevence rizik při přepravě asfaltu.

Registrujte se k odběru NEWSLETTERU!

A získejte to nejzajímavější ze světa TotalEnergies

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Všechny informace o ochraně osobních údajů najdete na stránce Zásady správy osobních údajů.

As part of the website and in accordance with the regulations on the protection of personal data, TotalEnergies, as data controller, processes your personal data such as your email address for the purpose of sending you our newsletter on the basis of our legitimate interest. Your data is kept for the duration of your subscription to our newsletter. In order to carry out the processing mentioned above, the data collected is only accessible to the site administrator and IT service providers. In accordance with the regulations in force, you have the right to access, rectify, delete your data, post-mortem directives and may also request the limitation of the processing. You also have the right to exercise your rights and ask us about the processing of your personal data by contacting [email protected] If, after contacting us, you feel that your rights are not being respected, you can submit a complaint to the competent supervisory authority. To find out more about the management of your data and your rights, please refer to the site's personal data and tracker charter.